Bodrum Masalı Tuttu Mu Reytingleri Nasıl Kaçıncı Oldu

Bodrum Masalı tuttu. Bodrum Masalı 43. bölümü ile 18 haziran da sezon finali yapacak. Bodrum Masalı 2. sezon 2017 2018 yeni sezonunda ekranlarımızda olacak.

Bodrum Masalı  dizisi reytinglere yenik düştü. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bodrum masalı 26 mart pazar akşamından itibaren 20:00 21:00 saatleri arasında izleyicisi karşısına çıkacak böylelikle 60 dakikaya düşecek yayını sonrasında ise Bodrum Masalı  dizisi 26. bölümü ile 7 mayıs pazar akşamı ekranlara veda edecek.

Bodrum Masalı Dizisi Reytingleri Nasıl Çok İzleniyor Mu

Bodrum Masalı dizisi Kanal D ekranlarında başlıyor. Ntc Yapımın Kanal D ile yeni yaz dizisi olan Bodrum Masalı Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz, Hilmi Cem İntepe gibi isimler yer alıyor. Yeni yaz dizisi Temmuz ayında başlıyor.Yeni yaz dizisi ekranlara bomba gibi gelecek şekilde hazırlanıyor.

Bodrum Masalı Dizisi Reytingleri

Bodrum Masalı 1. Bölüm ile 18 Ağustos Perşembe 3.17 reyting ile 2. sırada

Bodrum Masalı 2. Bölüm ile 25 Ağustos Perşembe 5.31  reyting ile 1. sırada

Bodrum Masalı dizisi 2. bölümü ile Star Tv’nin yaz sezonunda en çok izlenen dizisi Yüksek Sosyete’ye fark atarak ilk sıraya yerleşti. Bu durumda Bodrum Masalı dizisi için çok sevildiğini ve kesin olarak tuttuğunu söyleyebiliriz.Bodrum Masalı devam

Eğer Bodrum Masalı dizisinin kış sezonunda çekimleri ile ilgili bir sorun yaşamazsa 2016 2017 yeni sezonunda da bu reytingler ile devam edeceğine garanti verebiliriz.

Heyecanlı romantik aşk dizisi Bodrum Masalı genç oyuncu kadrosu ile gençlerin vazgeçilmez dizileri arasına girmeyi hedefliyor. Farklı güzel bir konusu olacak dizinin romantik komedi türünde tutulan bir dizi olması bekleniyor. İlk bölümlerde aldığı reytingler bir hayli önemli olan dizinin erken final yapıp yapmaması da bu konuya bağlı.Bodrum Masalı Tuttu Mu resimleri

İlk bölümlerde aldığı izlenme oranları dizinin geleceğini belirleyecek fakat bize göre dizi ilk bölümleri ile kısa sürede sevilecek oyuncu kadrosunda gençlerin fenomeni olan isimlerin yer alması ve gençlik dizisinin verdiği romantik sahneler ile gençlerin gözde dizisi olacak gibi görünüyor.

Bizde sezon boyunca Bodrum Masalı dizisinin reytingleri hakkında bilgi vereceğiz. Temmuz ayın başlayacak dizinin ilk bölüm reyting rakamları yazımıza yer alacak.bodrum masalı foto

Bodrum Masalı Reytingleri Nasıl Kaçıncı Oldu ?

Bodrum Masalı dizisi 18 ağustos 2016 perşembe akşamı yayınlanan ilk bölümü 3. 17 reyting alarak 2. sırada yer aldı. Bodrum Masalı dizisi ilk bölümünde aldığı ortalama 3 reyting ile oldukça başarılı bir başlangıç yaptı; bakalım Bodrum Masalı dizisi reytingleri nasıl devam edecek.

Bodrum Masalı 2. Bölüm ile 25 Ağustos Perşembe 5.31  reyting ile 1. sırada

Bodrum Masalı Tuttu Mu Reytingleri Nasıl Kaçıncı Oldu (3 Yorum)

  1. Biz guney azarbayjanan izliyoroz çok guzal borada çok ensan bo diziyi sevib va izliyür lütfan bitirmayin