Bodrum Masalı Sezon Finalinde Ne Olacak? Faryalı Ölecek mi?

Burak 12 Haz 2017 Bodrum Masalı  0

Bodrum Masalı dizisi 42. bölümü ile 18 haziran pazar akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Bodrum Masalı  dizisinde 42 bölüm Faryalı ve Yıldız sahnelerinin gelmesini bekledik. Sonunda Faryalı ve Yıldız bir araya gelecek derken ne yazık ki Bodrum Masalı hayranları için sezon çok kötü bitecek gibi görünüyor.

Bodrum Masalı Faryalı Ölecek mi?

Bodrum Masalı dizisi 42. bölüm sezon finali fragmanında Haydar Efe ve Üzüm’ün düğününde Faryalı’nın Yıldız’ın önünde diz çöktüğü ve sonrasında üzücü bir olay yaşandı görülüyor. Bazı izleyicilerimiz Farya’lının öleceğini düşünüyor ancak bizce kesin olan bir şey var bu kötü şey Faryalı’ya olmuyor. Zira Yıldız Farya’lının göğsünde ağlıyor. En azından biz Faryalı’nın vurulduğunu düşünmüyoruz. Yıldız fragmanda Süha’ya sarıllıyor, Maya Kelebek Asli ve Yildiz ağlıyor. Bu durumda  bence Haydar Efe’ye bir şey olmuş olabilir.

Bodrum Masalı Haydar Efe Ölecek mi?

Şimdi Faryalı vurulacak desek; Faryalı’yı kim neden vursun. Evren vurdu desem bir sebep yok. Evren Haydar Efeyle Üzüm’ün düğünün neden bassın ki? Tabi Haydar Efe vurulmuş olabilir. Ben bu Bodrum Masalı  senaristlerini bir türlü anlamadım zaten.  Evren’in dosyası bu işi çözcek gibi duruyor ancak bence Evren Haydar Efe’yi vuracak. Tabi ki bunlar birer tahmin Bodrum Masalı dizisi sezon finalinden bir tüyo aldığımızda sayfamıza ekleyeceğiz.

Bodrum Masalı Sezon Finali Fragmanı 18 haziran

Bodrum Masalı 2. Sezon Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular
Faryalı(Timuçin ESEN) Bodrum Masalı Dizisinden Ayrılacak mı
Bodrum Masalı Yıldız Neden Ayrıldı ? (Şevval Sam)
Bodrum Masalı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

“Bodrum Masalı Sezon Finalinde Ne Olacak? Faryalı Ölecek mi?” üzerine 1 yorum

  1. ayşe dedi ki:

    bence başlasın kelebek çok tatlı onu çok seviyorum kelebek len su çok yakışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.