Bodrum Masalı Kıvanç Kasabalı(Nejat) Kimdir? Nasıl Bir Karakter

Bodrum Masal dizisinin 20 kasım pazar akşamı ekranlara gelecek 13. bölümde yeni bir oyuncu daha diziye dahil olacak. Final yapmayacağını açıklayan Bodrum Masalı dizisi oyuncu kadrosunu yıldız isimler ile güçlendirmeye devam ediyor.

Bodrum Masalı dizisinde Nejat Aksungur karakterini canlandıracak isim ise Kıvanç KASABALI  olacak. Bodrum Masalı dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Kıvanç Kasabalı dizide dünyaca ünlü bir orkestra şefiyken yaşadıklarından sonra hayata küsüp Bodrum’a yerleşen bir adama hayat verecek.bodrum-masali-nejat-resimleri-2

Peki Bodrum Masalı dizisinde Nejat karakterine hayat veren Kıvanç Kasabalı kimdir?

1975 yılında İstanbul’da doğan Kıvanç Kasabalı 41 yaşındadır. İlerlemiş yaşına rağmen fiziği ile genç kızlar  tarafından bile karizmatik bulunmaktadır. Kanal D de yayınlanan Yaprak Dökümü dizisi onun hayatını değiştirmiş ve ünlü olmasının yolunu açmıştır. Kendisi gibi model ve oyuncu olan Sedef Avcı ile mutlu bir evlilikleri vardır. Son olarak Merhamet ve Analar Anneler dizisinde rol almıştır.

Bodrum Masalı  Nejat Nasıl Bir Karakter?

Bodrum Masalı dizisinde Nejat karkateri Faryalı ve Ateş ile samimi olan onlara yol gösteren, aşkı tanıyan yaşamış bir adam olacak. Müzisyenliği ile de ön planda olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  11 Aralık Bodrum Masalı Neden Yayınlanmıyor Neden Yok 16. Bölüm