Bodrum Masalı Yeni Sezonda Devam Edecek

Burak 15 May 2017 Bodrum Masalı  0

Güncelleme: 10.08.2017

Bodrum Masalı dizisinin devam edip etmeyeceği adeta yılan hikayesine döndü. Önce final dendi sonra haziran ayında yüksek reyting aldı devam edecek açıklaması geldi. Ağustos ayında ise Kanal D’de bulunan dizi fazlalığı ve Bodrum Masalı dizisinden ayrılan oyuncular bahane gösterilerek verilen yeni sezon onayı iptal edildi.

Son gelen açıklamalarda Bodrum Masalı dizinin yeni sezon çekimlerinin 5 eylülde Bodrum’da başlayacağı bilgisi gelmişti ancak bu çekimler de iptal edildi. Bodrum Masalı çalışanları şuanda şokta

Bodrum Masalı ile ilgili aşağıda bahsedilen yeni sezon onayı iptal edildi

Bodrum Masalı Dizisinin Devam Edeceği Haberi Geldiğinde Yaptığımız Haber

Bodrum Masalı dizisi 42. bölümü ile 18 haziran pazar akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Bodrum Masalı dizisi 43. bölüm 2017 2018 yeni sezonunda ekranlara gelmeye devam edecek.

Peki [mavibuton]Bodrum Masalı yeni sezon[/mavibuton] ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Güncelleme: 

Muhtemelen Tmc Film  ve Kanal D Bodrum Masal dizisinin geleceğini belirlemek için mayıs ayı başında ilk masaya oturduklarında Bodrum Masalı dizisinin düşen reytingleri sebebi ile yeni sezonda devam etmemesine karar vermişti. Mayıs ayı sonunda ise tekrar yükselen Bodrum Masalı reytingleri değerlendirildi ve Bodrum Masalı dizinin 2017 2018 yeni sezonunda devam etmesine karar verildi

Bu karar her ne kadar Bodrum Masalı dizisi için sevindirici olsa da bence 2017 2018 yeni sezonunda Bodrum Masalı  dizisinin işleri çok zor zira reytingleri şuanda çok sınırda. Bu reytingler ile Bodrum Masalı 2. sezonda tutunamaz.

Bodrum Masalı Sezon Finali Fragmanı 42. Bölüm 18 haziran

Bodrum Masalı Dizisinin Final Yapacağı Haberi Geldiğinde Yaptığımız Haber

Bodrum Masalı dizisi ha bitti ha bitiyor derken sonunda final kararı geldi. Tmc Film’in Kanal D izleyicisine hediyesi Bodrum Masalı dizisi 4 haziran pazar akşamı ekranlara gelecek 40. bölümü ile ekranlara veda edecek. Bodrum Masal dizisi 21 mayıs akşamı 38. bölümü ile ekranlara gelecek. Daha önce Bodrum Masalı dizisi 60 Dk çekildiği için iki bölüm birleştirilerek yayınlanacak bu nedenle final 40. bölüm olarak söyleniyor.

Bodrum Masal dizisinden final öncesi ise Uzay karakterine hayat veren Serhan Onat, finale son 3 bölüm kala diziden ayrılacak. Bodrum Masalı dizisi ne yazık ki bir türlü beklene patlamayı gerçekleştiremedi ve sürekli final haberleri ile yaşamak zorunda kaldı; ancak bize gelen tüyolara göre Bodrum Masalı dizisi için Tmc Film  ve Kanal D anlaşamadı. Kanal D Bodrum Masalı dizisinin reytinglerinden memnun olmadığı için yeni sezon anlaşması yerine final teklifinde bulundu.

Bodrum Masalı dizisi 7 mayıs pazar akşamı yayınlanan 34. bölümü ile 3.0 reyting almış ve çok büyük reyting kaybetmişti. Bu nedenle Bodrum Masalı dizisi reytinglerini yaz ayları için bile yeterli görmeyen Kanal D final kararı verdi. Aslında bence bu kadar sevilen bir proje hemde Bodrum da çekiliyorsa bir yaz dizisi olarak en azından yaz sezonunda devam etmeliydi.

Bodrum Masalı  Dizisi Reytingleri

Bodrum Masalı 7 Mayıs 2017 Pazar günü 34. Bölümü ile 3.0  Reyting alarak 8 .sırada yer aldı.

Bodrum Masalı 30 nisan 2017 Pazar günü 33. Bölümü ile 2.75  Reyting alarak 8 .sırada yer aldı.

Bodrum Masalı 23 nisan 2017 Pazar günü 32. Bölümü ile 2.44  Reyting alarak 16 .sırada yer aldı.

Bodrum Masalı 18 Haziran sezon Finali Fragmanı

Bodrum Masalı 2. Sezon Diziden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular
Faryalı(Timuçin ESEN) Bodrum Masalı Dizisinden Ayrılacak mı
Bodrum Masalı Yıldız Neden Ayrıldı ? (Şevval Sam)
Bodrum Masalı Sezon Finalinde Ne Olacak? Faryalı Ölecek mi?

“Bodrum Masalı Yeni Sezonda Devam Edecek” üzerine 9 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  tabikide devam etmeli nerde sevdiğimiz diziler var bitiriliyor ne seyredeğiz

 2. Zeynep dedi ki:

  Finale gitmesin çok seviyorum diziyi

 3. rabia dedi ki:

  faryalı ve yıldız dizide devam etmiyorsa hiç başlamasıerken final gerekece.zaten o iki oyncu için seyrediyorduk.

 4. Anonim dedi ki:

  Bjbhhbh vhghhb. Ggh

 5. Murat dedi ki:

  Nnnbh bbhhhn bjbh

 6. Mehmet Kanar dedi ki:

  Hastane sahnesi 45 dakika sürdü. Saçma sapan çekimlerle. Kimsenin 45 dakikasını çalmaya hakkınız yoktu. Bunu bize yapılan haksızlık olarak kabul ediyorum.

 7. Anonim dedi ki:

  Hızlı yorum gondermek te ne demek,anlamadim

 8. Anonim dedi ki:

  Geç bile kaldı bence

 9. Anonim dedi ki:

  Bhhhhjjj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.