Bodrum Masalı 25 Ağustos 2. Bölüm Fragmanı Kelebek Aşık Olur

Bodrum Masalı 25 Ağustos Neler Olacak?

Bodrum Masalı 25 AğustosKanal D ekranlarının en çok merak edilen yeni sezon projelerinden biri olan Bodrum Masalı dizisi 18 ağustos perşembe günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek.

Bodrum Masalı dizisi 2. bölümü ile 25 ağustos perşembe günü 2. bölümü ile ekranlarda olacak.

Başrollerini Hilmi Cem İNTEPE, Dilan Çiçek Deniz ve Bora Cengiz gibi isimlerin paylaştığı Bodrum Masalı dizisinin nasıl bir reyting performansı göstereceği merak ediliyor.

Bodrum Masalı dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için  [mavibuton]TIKLAYINIZ [/mavibuton]Bodrum Masalı 2. bölüm

Bodrum Masalı 2. Bölüm Özeti

Evren çocukları Su ve Ateş’in Bodrum’a alışma dönemlerinde onların kafasına İstanbul’a dönme fikrini yerleştirir. Yıldız ise Evren’in bu hatasından sonra çocukların bu hayata alışmasının daha zor olacağını düşünür.

Evren ve Ateş ise bir kavganın ortasında kalır.

Bodrum Masalı Dizisi Konusu

Ergüven ailesi sudan çıkmış balık gibidirler. Daha önce ki senelerde para saçtıkları Bodrum’da bu şimdi para toplamak zorundadır. Ergüven ailesinin güvendikleri otel ise köhne ve küçük bir yerdir; ayrıca Faryalı ile de ortak olmak zorundadırlar. Faryalı ise zor bir adamdır. Su ve Ateş lüks yaşamdan böyle bir otel işletmeciğine girince çok zorlanırlar.

Su ve Ateş kardeşlerin en önemli destekçileri ise Kelebek ve Aslı olmuştur. Ergüven kardeşler, Aslı ve Kelebek ile aşkın paradan daha değerli olduğunu anlamaya çalışacak. Peki Su ve Ateş kardeşler paranın değersiz aşkın değerli olduğunu anlayabilecekler mi?

Bodrum Masalı 25 Ağustos Fragmanı