Bizim Hikaye Selim ve Filiz Evelenecek mi ? Barış ve Filiz Aşkı Ne Olacak ?

Burak 18 Eki 2018 Bizim Hikaye  0

Bizim Hikaye Selim ve Filiz Evelenecek mi ?

 

Bizim Hikaye dizisinde herkes Barış ve Filiz aşkının yeniden alevlenmesini beklerken diziye Beni Affet’ten dahil olan Murat Danacı’nın da gelmesi ile tüm işler karıştı. Avukat Selim olarak diziye giren Murat Danacı girer girmez ortalığı karıştıracak ve Filiz’e aşık olacak. Filiz’e aşık olduğunu da gizlemeyen Selim ve Barış arasında büyük bir savaş başlayacak. Bu savaşta en çok yıpranan da yine Filiz olacak.

Bizim Hikaye dizisinde artık Barış’ın Nihal’den kurtulma şansı yok zira bir de Nihal ve Barış’ın oğulları var. Bu noktadan sonra kimse eski Barış ve Filiz aşkının başlamasını beklemesin bu zaten inandırıcı olmaz. Ya Nihal çok kötü bir kadın olacak ve Barış oğlunu da alacak Filiz ile yaşayacak yada Barış oğlunu arkasında bırakarak Filiz’in yanına gelecek. Barış eğer Filiz için oğlundan vaz geçerse zaten Barış’ın karizma biter izleyici nezlinde.

Bizim Hikaye Selim ve Filiz Evlenecek mi?

Bizim Hikaye dizisinde Selim ve Filiz aşkı hiç bir zaman olmayacak böyle bir aşktan bahsetmek zor ama Bizim Hikaye dizisinin orijinalinde  sanırsam Filiz’in başından bir evlilik daha geçecek. Bu da muhtemelen Selim ile olacak ve bu evlilik uzun sürecek. Zaten Filiz kiminle evlenirse evlensin yüzü hiç gülmeyecek zira Filiz karakterinin kaderi bu. Filiz’in mutlulukları hep yarım kalacak.

Aslında Filiz Barış’ı unutup kalbine gömse de Selim ile mutlu olmaya çalışsa her şey daha güzel devam edecek ama Filiz hiç bir zaman ne Barış’ın olabilecek ne de mutlu olabilecek. Başkasını severken başka bir adam ile evlenecek.

Bizim Hikaye Barış Filiz’e Dönecek mi?

Bizim Hikaye dizisinde Barış ve Filiz karakterleri her ne kadar mutlu olamayacak olsalar da her ne kadar Filiz Barış’tan kaçsa da kader her zaman onları bir araya getirecek ve d,p d,be olsalar da kavuşamayacaklar..

Bizim Hikaye dizisinin orijinal senaryosu olan Shamless’de her zaman Barış Filiz’e dönmek isteyecek, dönecek de ama hiç bir şey beklendiği gibi olmayacak. Bizim Hikaye dizisi biraz daha Rahmet ve Hikmet karakterleri ve onların aşkı üzerinden devam edecektir.

Bizim Hikaye Dizisi Neden 70. Bölüm 23 Mayıs 2019 da Final Yapıyor?
BİZİM HİKÂYE DİZİSİNE TEPKİ YAĞIYOR!
Bizim Hikaye Hikmet Ölecek Mi? Nejat Uygur Bizim Hikaye Dizisinden Ayrılıyor Mu?
Ekranda Büyük Rekabet Yeni Sezon 2018-2019 Döneminde Perşembe Günü Rekabeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir