Bizim Hikaye Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Burak 31 Tem 2017 Bizim Hikaye  0

Shameless uyarlaması olarak bilinen Bizim Hikaye dizisi ilk bölümü ile 14 eylül perşembe günü Fox Tv ekranlarında olacak. Yapımcılığını Med Yapım’ın yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstleneceği, Bizim Hikaye dizisinin senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi yazacak.

Bizim Hikaye Dizisi Konusu

Türk Aile standartlarına hiç de uymayan bir Amerikan ailesini konu alan Bizim Hikaye dizisinde 6 kardeş ve bir baba var. Baba Fikri tam bir alkolik. En büyük kız Filiz ise güzeller güzeli bir kız; ancak kendi hayatından vazgeçmiş adete kardeşleri için yaşamaya başlamış.

Filiz ailesi ile şehrin yoksul semtinde yaşam mücadelesi verirken Filiz’e aşık bir genç vardır. Barış gizemli ve karizmatik bir gençtir. Gerçek kimliğini gizleyen Barış’ın en büyük rakibi polis memuru Cengiz’dir. Cengiz’de Filiz ve ailesini korumak için mücadele verirken bir mücadele de Barış ile başlar. Bu mücadele Filiz için verilirken Filiz aşka yeri ve zamanı olmadığını düşünerek Barış ve Cengiz’i hayatına almaz.

Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır; Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.​

Bizim Hikaye Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hazal Kaya(Filiz)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hazal Kaya 27 yaşındadır. Liseyi İstanbul İtalyan Lisesi’nde okumuş ve tiyatroya yoğun ilgi duymuştur.  Lise hayatında Cola Turka reklamında oynamış ve ünlü olmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Dizi hayatı ise 2006 yılında Acemi Cadı dizisinden küçük bir rolde yer almıştır. Aşkı Memnu dizisinde Nihal karakteri ile kariyerinin zirvesine çıkmıştır. Daha sonra ise Maral En Güzel Hikayem ve Adını Feriha koydum dizilerinde yer almıştır.

Burak Deniz(Barış)

1989 yılında İstanbul dünyaya gelen başarılı oyuncu Burak Deniz 28 yaşındadır. İlk olarak Kaçak dizisinde rol alam Burak Deniz bir anda izleyicinin ve yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sonra ki yıllarda Kolej Günlüğü dizisi ile başarısını devam ettiren Burak Deniz Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde canlandırdığı Toprak karakteri ile büyük ün kazanmıştır. Dünyaca ünlü bir yıldız olması ise Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile olmuş ve ünlü oyuncu Hande Erçel’le başrolleri paylaşmıştır.

Reha Özcan(Fikri)

1965 yılında Bingöl’de dünyaya gelen  Reha Özcan 52 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sahne Sanatları mezunudur. 2016 Ekim ayında Devlet Tiyatrolarından emekli olmuştur. Sayısız Tiyatro oyununda yer almıştır. Gecenin Kraliçesi ve Maral En Güzel Hikayem dizilerinde yer almıştır.

Nesrin Cevadzade

Yağızcan Konyalı(Rahmet)

Nejat Uygur(Hikmet)

Alp Akar(Fikret)

Zeynep Selimoğlu(Kiraz)

2007 yılında dünyaya gelen Zeynep Selimoğlu 10 yaşındadır. Doğa koleji öğrencisidir. Müjdat Gezen Çocuk Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak 2016 yılında Mahalle filminde rol almıştır.

Ömer Sevgi(İsmet)

Pınar Töre

1979 yılında dünyaya gözlerini açan Pınar Töre Bilkent Üniversitesi Müzik Ve Sahne Sanatları Fakültesi mezunudur. Son olarak Anne dizisinde rol almıştır. Tiyatrocu yönü ile tanınır. 

Berkay Akın

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Mezunudur. Son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde rol almıştır. Aslen tiyatrocudur.

Evrim Doğan

1977 yılında dünyaya gelmiştir. 40 yaşındadır. Anadolu Ü. Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Son olarak Gülümse Yeter dizisinde  rol almıştır.

İsmail Karagöz

Korhan Fırat

Mehmetcan Mincinozlu

Son olarak Rüzgarın Kalbi ve Bizim Hikaye dizilerinde rol almıştır.

Suna Selen

Son olarak Kadim Dostum dizisinde yer almıştır. Dizimize sonradan dahil olacak. 

Bizim Hikaye 1. Tanıtım Fragmanı

Bizim Hikaye 2. Tanıtım Fragmanı

Hikmet

Fikret

Bizim Hikaye Dizisi Neden 70. Bölüm 23 Mayıs 2019 da Final Yapıyor?
BİZİM HİKÂYE DİZİSİNE TEPKİ YAĞIYOR!
Bizim Hikaye Hikmet Ölecek Mi? Nejat Uygur Bizim Hikaye Dizisinden Ayrılıyor Mu?
Bizim Hikaye Selim ve Filiz Evelenecek mi ? Barış ve Filiz Aşkı Ne Olacak ?

“Bizim Hikaye Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Ela dedi ki:

    Inanmıyorum korhan Fırat ta var super

  2. Said Gazi dedi ki:

    Reytingi bol olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.