Bizim Hikaye Ne Zaman Final Yapacak? Bizim Hikaye Reytingleri

Burak 26 Eyl 2017 Bizim Hikaye  0

İlk bölümü ile 14 Eylül tarihinde yayınlanmaya başlayan Bizim Hikaye Kanatsız Kuşlar ve Ver Elini Aşk dizilerinin ardından 4. sırada yerini almıştı. İzlenme oranlarına bakıldığında  4,4 reyting alan dizi aslında çok kötü bir reyting almamıştı. Dizinin olduğu gün ise Başakşehir Uefa Avrupa Ligi karşılaşması olması da izleme oranlarını değiştirmişti.

Ancak dizi 2. bölümüyle 21 Eylül tarihinde gerçek izlenme oranlarına kavuştu. Dizi totalde 6.53 lük bir reytingle zirveye yerleşen diziler arasında yer aldı. Hikayesi ve sıradanlığı ile seyircinin beğenisini kazanan dizinin zirvedeki yarışta birinciliği kimseye kaptırmayacağını düşünüyorum.

Dizide Hazal Kaya yani Filiz annelerinin evi terk etmesiyle 5 kardeşe bakarak yaşamını sürdürmektedir. Ayrıca her zaman kendilerini zor durumda bırakan bir de alkolik babaları vardır. Barış ise ilk görüşte Filiz’e aşık olmuştur. Filiz alkolik babasından şikayet edince Barış Fikri’yi Yunanistan’a gönderir. Sonrasında ise Filiz ile Barış’ın Yunanistan macerası..

Dizi hem komik hem de maceralarla dolu. İçinde aşk ve yoğun duygular barındırıyor. Filiz kendisine aşık olan Barış’a tereddütle bakıyor. Shamaless uyarlaması olan dizinin bu haliyle uzun süre devam edeceğini düşünüyorum. Zaten orjinalinde 7 sezon devam eden bir dizi. 

Ancak benim tereddüdüm dizide alkol, cinsellik, ensest ilişkilerin orjinal Shameles dizisinde yer alması yerli uyarlamada da olursa nasıl bir tepki oluşur bunu zaman gösterecek. İlk bölümleri ile büyük bir başarı elde eden dizinin bu hassasiyeti dikkate alması en büyük dileğimiz.

Bizim Hikaye 3. Bölüm Fragmanı

Bizim Hikaye Dizisi Neden 70. Bölüm 23 Mayıs 2019 da Final Yapıyor?
BİZİM HİKÂYE DİZİSİNE TEPKİ YAĞIYOR!
Bizim Hikaye Hikmet Ölecek Mi? Nejat Uygur Bizim Hikaye Dizisinden Ayrılıyor Mu?
Bizim Hikaye Selim ve Filiz Evelenecek mi ? Barış ve Filiz Aşkı Ne Olacak ?

“Bizim Hikaye Ne Zaman Final Yapacak? Bizim Hikaye Reytingleri” üzerine 6 yorum

 1. Alp dedi ki:

  Btmesin Bizim Hikaye

 2. Gamze dedi ki:

  Ya bizim hikaye setine yapımcısına yalvarıyorum bizim hikaye bitmesin lütfennnnnnnnnnn

 3. Gamze dedi ki:

  Yaaa nolur bizim hikaye bitmesin onun yerine sen anlat Karadeniz malı bitsin nolur amaaaa

 4. Anonim dedi ki:

  Bitmesinnn

 5. Anonim dedi ki:

  Bıtmesın

 6. rumuz : ruvis dedi ki:

  Bizim hikaye bitmesin eylül ayında gene başlasın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir