Bizim Hikaye Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar

Fox Tv’nin en pahalı ve merakla beklenen projelerinden biri olan Bizim Hikaye’nin ilk bölümü ile 14 eylül perşembe günü izleyicisi karşısında olacak. Senaryosu Amerikan Shameless uyarlaması olacak olan Bizim Hikaye dizisinin kadrosu adeta yıldızlar geçidi. Amerika’da 9 ocak 2011 de başlayan Shameless efsanesi 7 sezondur izleyicisinin sürüklemeye devam ediyor. Zira bu sezon 100 bölüme ulaşması bekleniyor.

Bizim Hikaye dizisi çekimleri 14 temmuzda başladı. Çekimler oldukça hızlı şekilde ilerliyor set oldukça keyifli geçiyor; zira Bizim Hikaye dizisinde hem güldüren hem ağlatan sahneler olacak. 

Shameless dizisinde cinsellik, eş cinsellik alkol ve uyuşturucu gibi bir çok konu ön planda iken bu senaryonun Türkiye versiyonun Türk kültürüne nasıl uyarlanacağı ise şimdiden merak konusu oldu. , Bizim Hikaye dizisinin senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi uyarlayacak.

Bizim Hikaye dizisinde 6 kardeşin hikayesi konu alınacak ve başlarında ki baba Fikri ise hem alkolik hemde uyuşturucu bağımlısıdır. Babalarının tam tersine 6 çocukda hayat doludur ve kendi ayaklarının üzerine durmak için çalışmaktadırlar. Evin en büyük kızı ise Filiz’dir. Filiz ailesini korumak için kendinden geçmiştir. Günlük işlerde çalışır. Çok güzel bir kızdır ama kardeşleri için cinselliği bastırmıştır.

Filiz’in küçüğü üstün zekalı bir genç olan Rahmet’tir. Rahmet bu zekasını ailesin kurtarmak ve rahat bir hayat sürdürmek için kullanmaya çalışırken Rahmet’in küçüğü Hikmet ise çok zor bir kızdır. Başında ki boşluktan bir oğlana aşık olmuştur. Bu aşk yasak bir aşktır ve hem Filiz’i hem de Rahmet’i çok zorlayacaktır.

Kiraz ise evin ortanca çocuğudur çok vicdanlı ve duygusal birisidir. Eğitim öğretim onun için zorlu bir süreç olmaya başlamıştır zira daha küçük kardeşi Fikret bir de yeni dünyaya alışmaya çalışan 1.5 yaşındaki İsmet vardır.​

[saributon]Bizim Hikaye [/saributon]Oyuncu Kadrosu Karakterleri için tıklayınız

Bizim Hikaye Tanıtım Fragmanı

Bizim Hikaye dizisinin eylül ayının 2. haftasından sonra Fox Tv ekranlarında salı günü başlaması bekleniyor. Şuanda Bizim Hikaye dizisinin başlama tarihi net olarak açıklanmamıştır. Kesin bilgi geldiğinde sayfamıza eklenecektir.

dizibilgi google play

Bizim Hikaye Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar (5 Yorum)