Bizim Hikaye Hikmet Ölecek Mi? Nejat Uygur Bizim Hikaye Dizisinden Ayrılıyor Mu?

Burak 03 Ara 2018 Bizim Hikaye  0

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye Hikmet öldü mü? Yada Ölecek mi?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye seyirciden tam not almayı başaran dizilerden biri. Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan gibi sevilen usta oyuncuların bulunduğu dizinin Yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor ve sevilen dizi her perşembe günü izleyicisi ile buluşuyor.

Alkolik bir baba ve beş kardeşi ile başa çıkmak zorunda olan Filiz’in hikayesinin anlatıldığı seyirciyi hem güldüren hem düşündüren dizide evin beş kardeşinden biri de Hikmet’tir. Hikmet’in gerçek adı Nejat Uygur. dizideki rolü Hikmet olan Nejat Uygur, Behzat Uygur’un oğlu Nejat Uygur’un torunudur. İsmini dedesinden almıştır.

Nejat Uygur

Hikmet

Hikmet lise öğrencisidir. İçe kapalı, duygulu ve utangaç bir çocuktur. Okuldan arta kalan zamanlarında markette çalışıp eve katkı sağlar. Annesine en çok benzeyen o olduğu için Babalarının hiddetinden nasibini en çok o alır ve sürekli onun sataşmalarına maruz kalır.

Market sahibinin genç karısı Esra’ya aşıktır. Bu aşkın platonik mi kalacağı yoksa Hikmet’in harekete mi geçeceği belirsizdir. Kendine güvenmez, fiziki görünümünü beğenmez, içine kapalı ve sessiz biridir.

Nejat Uygur Kimdir?

Uygur ailesinin geleneğini sürdürüp, Babaannesi Necla Uygur, Dedesi Nejat Uygur, amcaları Süheyl, Süha, Ahmet ve Kemal Uygur dur..  Babası Behzat Uygur. Annesi Çiğdem Uygur. Kardeşi yoktur.

Kısaca aile boyu sahne tozunu yutmuş isimlerin arasında yetişen Nejat Uygur, oyunculuğa yoğunlaşarak kariyerini bu doğrultuda şekillendirmiştir.  Nejat Uygur 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Rahmetli komedi ustası Nejat Uygur’un torunu olan Nejat Uygur aile geleneğini sürdürerek, komedi oyunculuğu üzerine yoğunlaşmış ve ilk olarak çektiği Vine videoları ile tanınarak sosyal medyada fenomen haline gelmiştir.

Nejat Uygur TED İstanbul Koleji’ni bitirdikten sonra üniversite eğitimi almak istememiş ve oyuncu olarak yoluna devam etmek istediğini belirtmiştir. Bizim Hikaye dizisinde Hikmet rolü ile hayran kitlesini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

2016 senesinde Kaçma Birader adlı sinema filminde rol almıştır.

49. Bölümde, Çiçek kaçırılırken onu kurtarmaya gelen Hikmet bıçaklanıyor. Peki Hikmet bu bıçaklanma sonucu ölecek mi? diziden ayrılacak mı? Hikmet’in bıçaklandığı an aşağıda videomuz da. 

“Aslı”

İnstagram Sayfamız Açıldı. Takip Etmek İçin Tıklayın

Bizim Hikaye Dizisi Neden 70. Bölüm 23 Mayıs 2019 da Final Yapıyor?
BİZİM HİKÂYE DİZİSİNE TEPKİ YAĞIYOR!
Bizim Hikaye Selim ve Filiz Evelenecek mi ? Barış ve Filiz Aşkı Ne Olacak ?
Ekranda Büyük Rekabet Yeni Sezon 2018-2019 Döneminde Perşembe Günü Rekabeti

“Bizim Hikaye Hikmet Ölecek Mi? Nejat Uygur Bizim Hikaye Dizisinden Ayrılıyor Mu?” üzerine 2 yorum

  1. Hayat Okyanus dedi ki:

    Bence diziden ayrılır. Bana göre 😉

  2. Hayat Okyanus dedi ki:

    Benim gibi utangaçmış. 😮 😀 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.