Yol Arkadaşım Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Bkm Film yeni bir film projesini daha izleyici ile buluşturmak için hazırlıklara başladı. Başrollerinde İbrahim Büyükak; Aslı Bekiroğlu ve Oğuzhan Koç’un yer alacağı Yol Arkadaşım filminin senaryo çalışmaları devam ederken cast çalışmaları da devam ediyor. Yol Arkadaşım filmi için çok yakında sete çıkılması bekleniyor. 

Yol Arkadaşım filminin komedi türünde olması ve şubat 2018’e yetişerek sevgililer gününde beyaz perde de olması bekleniyor. Yol Arkadaşım kadrosunda Eser Yenenlerin olup olmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Yol Arkadaşım Oyuncu Kadrosu

İbrahim Büyükak

Aslı Bekiroğlu

Oğuzhan Koç

Eda Ece

Emre KINAY

 

Yol Arkadaşım Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı.

dizibilgi google play

Yol Arkadaşım Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı (3 Yorum)

  1. Harika bi film bence. Hele oguzhan kocun kurbaga duydugunda opucuk gonderip tikinin olmasi cokkkkk komikti. Seni seviyorum oguzhan koc!!!!!!!!!!!!!

  2. hani hepsi vardı canım benim sedef karakteri yok ve daha birçok kişi
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!