Bizim Hikaye Barış Diziden Ayrıldı mı ?

Bizim hikaye dizisinde heyecan sürerken dizinin yeni yayınlanan 14. bölüm fragmanında herkesi şok eden bir gelişme yaşandı. Fragman da Barış evini satarak mahalleden taşınırken görünmektedir. Barış gerçekten taşınıyor mu ? Burak Deniz diziden ayrıldı mı ?

Geçtiğimiz bölümler de Bizim Hikaye dizisinde işler karışmış ve evdeki çocuklar bir müddet yuvadan ayrılmak durumunda kalmıştı. Üstüne Kiraz’ın hastalığı da eklenmiş olaylar çok farklı boyutlara taşınmıştı. Filiz ve Çocuklar Barış’ın evine taşınmıştı. Barış araba çalarak evin borcunu ödemiş ve çocukların eve dönmesini sağlamıştı. Fakat parayı Barış’ın verdiğinden haberleri yoktu.

Yayınlanan 14. bölüm fragmanında ise Polis Cemil ile konuşan Barış evini sattığını ve mahalleden ayrılacağını söyler ve mahalleden uzaklaşırken görülür. Bu sahne hemen akıllara Barış karakterini canlandıran Burak Deniz diziden ayrıldı mı sorusunu getirdi.

Burak Deniz  yurt dışına transfer olduğu haberi gelmişti. Bolywood yapımı bir Hindistan dizisinde boy gösterecek olan Burak Deniz’in partneride Sunny Leone isimli oyuncu oldu. Dizi Güney Afrika’da Cape Town da çekilecek. Oyuncu toplamda diziden 2 milyon tl kazanacak. Fakat bu dizinin çekimleri yaz aylarında başlayacak. Bu nedenle Burak Deniz’in diziden şu anda ayrılması için şu an bir sebep yok.  Sezon sonuna kadar anlaşması bulunuyor ve erken ayrılacağını düşünmüyoruz. Fakat sezon sonu ayrılması kesin olduğu için dizide rol aldığı süre azaltılabilir.

 

Bizim Hikaye Barış Diziden Ayrıldı mı ? (1 Yorum)

  1. Yani dizi onumuzdeki sene devam etse olmayacak demek cok uzuldum ama burak denize basarilar dilerim adina sevindim yetenekli oyuncu bana gore