Birce Akalay Kimdir ? (Siyah Beyaz Aşk Aslı)

Burak 04 Eyl 2017 Siyah Beyaz Aşk  0

İsmi önce Yaralı Aşk olarak açıklanan sonrasında Sana Kalbimi Verdim olarak düzeltilen en sonunda ise Siyah Beyaz Aşk isminde karar kılınan Kanal D’nin Siyah Beyaz Aşk dizisi yönetmeni son olarak Sevda Kuşun Kanadında dizisini de yönetmiş Yasin Uslu olarak açıklanırken Siyah Beyaz Aşk dizisinin senaristliğini Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yapacak. Yapımcı firma ise Kanal D’nin kendi iç yapımı D productions olacak.

Dizide tek hedefi insan yaşatmak olan Aslı’yı oynayacak olan Birce Akalay dizinin bir diğer kahramanı olan Ferhat ile fırtınalı bir aşk yaşayacak. Aslı her ne kadar asi olsa da kalbi fırtınalı bir aşk yaşamak için açtır. Ferhat ise gözünü kırpmadan adam öldüren ancak hiç bir zaman haksız şekilde bir iş yapmayan becerikli bir katildir.

Birce Akalay (Aslı)

19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseyi 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği Bölümünde az bir süre okuduktan sonra yarıda bırakıp 2010 yılında Haliç Üniversitesinde Konservatuvar okuyarak tamamlamıştır. Son olarak Küçük Ağa dizisinde rol almıştır. Birce Akalay 3 yıl  Sarp Levendoğlu ile bir yılda Murat Ünalmış  ile bir evlilik gerçekleştirmiştir.

Birce Akalay İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/birceakalay/?hl=tr

Siyah Beyaz Aşk Azad (Macit Koper) Kimdir ?
Siyah Beyaz Aşk 8 Ocak’ta çalan Sen Beni Öldürüyorsun Şarkısı
Siyah Beyaz Aşk Ebru (Özgül Sağdıç) Kimdir ?
Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Özeti 27 Kasım Fragmanı. Ferhat Öldü mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir