Bir Zamanlar Çukurova Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular (Tam Liste)

Burak 07 Kas 2018 Bir Zamanlar Çukurova  0

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen diziye sürekli yeni oyuncular dahil oluyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryoya uygun olarak yeni yıldızlar dahil olmaya devam edecek. Diziye daha önce sizlere aktardığımız üzere Fekeli karakterini canlandırmak üzere Kerem Alışık dahil olmuştu. Başlarda konuk oyuncu olarak geldiği söylense de uzun süre daha dizinin kadrosunda yer alacak gibi görünüyor.

Öte yandan diziden ayrılan ve ayrılacak oyuncuların sayısı da az değil. Demir ve Yılmaz arasındaki mücadele nedeniyle oldukça kan döküleceğe benziyor.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Gelen Oyuncular :

Kerem Alışık (Fekeli) :

Fekeli, Yılmaz’ın hapishaneden tanıdığı bir isimdir. Yılmaz’ın kader arkadaşı olan Fekeli onun için büyük şanstır. Her ikiside Yaman’lar nedeniyle büyük sıkıntılar yaşamıştır. Fekeli bir zamanlar Hünkar Yaman’a aşık olmuş fakat o Adnan Yaman ile evlenmiştir. Fekeli Adana’nın varlıklı isimlerindendir. İntikam peşindeki Fekeli, Yılmaz ile işbirliği yaparak Yamanlardan öcünü almak isteyecektir.

Ebru Aytemur (Nihan) :

Diziye karakter oyuncusu oalrak dahil olacak isimlerden bir tanesi Nihan karakterini canlandıracak olan Ebru Aytemur. Genç ve güzel bir kız olan Nihan büyük ihtimalle Yılmaz’a aşık bir kız olacak.

(Betül) :

Şermin ve Sabahattn’in Paris’te okuyan kızı Betül kısa zaman zarfında dizinin kadrosunda yer alacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Betül maddi sebeplerden ötürü Türkiye’ye dönmek durumunda kalacak çünkü annesi Şermin, Yamanlar’dan gerekli desteği bulamayacak.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Ayrılan Oyuncular :

Muharrem Bayrak (Naci) :

Dizinin yalnızca ilk bölümünde yer almıştır. Züleyha aşıktır fakat Züleyha’dan faydalanmak niyetindedir. Yılmaz, Naci’yi öldürerek Züleyha’yı kurtarmış fakat ceza evine girmiştir.

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Yeni Sezon
Bir Zamanlar Çukurova 23 Nisan 2020 Var mı? Yeni Sezon Ne Zaman?
Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir Boyu Kilosu Burcu Neredir Nereli Kaç Yaşında?
Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

“Bir Zamanlar Çukurova Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular (Tam Liste)” üzerine 1 yorum

  1. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

    Güzeldi güzeldi ama gittikçe saçmaladı ya bence 😛

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.