Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Burak 12 Ara 2019 Bir Zamanlar Çukurova  0

Severek izlenen Çukurova dizisi Bir Zamanlar Çukurova oldukça sevilen ve izleyici tarafından tam not alan dizilerden biridir. Bu nedenle bu dizinin oyuncuları sık sık merak konulardan biridir. Anne dizisi ile gönüllere taht kuran ve yapımcılar tarafından paylaşılamayan oyuncu haline gelen Vahide Gördüm sonunda Türkiye’nin en büyük şirketi Tims & B yapıma imza attı. Yapımcılığını  Tims & B yapımın üstleneceği ve kadın başrol olarak Vahide Gördüm’ün yer alacağı Bir Zamanlar Çukurova  dizisi yeni sezonuyla ekranlardaki yerini aldı. Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yönetmeni Murat Saraçoğlu oturuyor.

 

Bir Zamanlar Çukurova Konusu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Çukurova’nın en büyük iki ailesinin çekişmesi anlatılıyor. Aldağ çiftliğinin sahibi olan HÜnkar Aladağ kocasının ölümünün ardından çiftliği tek başına idare etmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları

Uğur Güneş (Yılmaz)

İsimsizler dizinde yer alan yakışıklı oyuncu dizinin final yapmasını  ardından Bir Zamanlar Çukurova ile ekranlara dönüyor. Dizide Yılmaz karakterine hayat verecek. 1 Ocak 1987 doğumu oyuncu Ankara Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunudur. Seddülbahir 32 saat Urfalıyam Ezelden ve Benim için Üzülme gibi yapımlarda yer almıştır. Diriliş Ertuğrul dizisi ile büyük çıkış yakalamış ve ardından İsimsizler dizisinin başrolünde yer almıştır.

Daha detaylı bilgi için Uğur Güneş bağıntısını ziyaret edebilirsiniz.

Vahide Perçin (Hünkar)

1965 yılında İzmirde doğan Gönül ASLAN 51 yaşındadır. Son yıllarda anne rolü ile bir çok dizide yer almış ve kendini kırıkından sonra ispat etmiştir. Bir İstanbul Masalı dizisi ile ünlenen Perçin Muhteşem Yüzyıl gibi dev projelerde de yer almıştır. Son olarak Göç Zamanı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol almıştır.

Murat Ünalmış (Demir)

1981 yılında Kayderi’de doğmuştur. 37 yaşında olan yakışıklı oyuncu profesyonel basketbol oynamıştır. Marmara Üniverstesi mezunudur. Dizide Demir, Hünkar’ın oğlunu canlandırmaktadır.

Hilal Altınbilek (Züleyha)

1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. MSM de eğitim almıştır. Karagül dizisindeki Özlem karakteri ile tanınmaktadır. Avşar Film imzalı Çocuklara Dokunma isimli sinema filminde yer almıştır. Dizide Züleyha’nın anne ve babası küçük yaşta ölünce kimsesiz büyümüştür. Yılmaz’a aşıktır ancak tehdit edilerek zorla Demir ile evlenmiştir.

Turgay Aydın (Sabahattin)

Bülent Polat (Gaffur)

Sibel Taşçıoğlu (Şermin)

Selin Yeninci (Saniye)

Serpil Tamur (Haminne)

Kadim Yaşar (Kuyu)

Selin Genç (Gülten)

Polen Emre (Fadik)

bir zamanlar çukurova

Kerem Alışık (Fekeli)

Biz sınanmış bir kalbin sahibiyiz evlat…
Sevmek ile yükümlüyüz… kavuşmak mı yoksa kavuşamadan ölmek mi onu ancak Allah bilir…
Yine yeniden o zamanlar da.. Bir zamanlar Çukurova

bir zamanlar çukurova oyuncuları

Mustafa Açılan (Veli)

bir zamanlar çukurova oyuncu kadrosu

Ebru Aytemur (Nihal)

bir zamanlar çukurova behice hala

Esra Dermancıoğlu (Behice Hala)

Hikayeye Doktor Müjgan’ın halası olarak dahil olacak Esra Dermancıoğlu, çıkarları için her şeyi yapabilecek, Behice Hekimoğlu karakteriyle öyküye yeni bir heyecan getirecek.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir