Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Anne dizisi ile gönüllere taht kuran ve yapımcılar tarafından paylaşılamayan oyuncu haline gelen Vahide Gördüm sonunda Türkiye’nin en büyük şirketi Tims & B yapıma imza attı. Yapımcılığını  Tims & B yapımın üstleneceği be kadın başrol olarak Vahide Gördüm’ün yer alacağı Bir Zamanlar Çukurova  dizisi aralık ocak ayında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Senaryo aşaması da devam eden Bir Zamanlar Çukurova  dizisinin yönetmenliği son olarak Hatırla Sevgili, İffet, Hanımın Çiftliği, Urfalıyam Ezelden, İstanbul Sokakları dizilerinin de yönetmenliğini üstlenen Faruk Teber’e emanet. 

Hanımın Çiftliği dizisi benzeri bir Adana dizisi olması beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisi şimdiden Anadolu izleyicisinde merak uyandırmayı başardı. Bir Zamanlar Çukurova  dizisinin  Atv ekranlarında yer alacağı açıklandı

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları

Uğur Güneş (Yılmaz)

İsimsizler dizinde yer alan yakışıklı oyuncu dizinin final yapmasını  ardından Bir Zamanlar Çukurova ile ekranlara dönüyor. Dizide Yılmaz karakterine hayat verecek.

1 Ocak 1987 doğumu oyuncu Ankara Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunudur. Seddülbahir 32 saat Urfalıyam Ezelden ve Benim için Üzülme gibi yapımlarda yer almıştır. Diriliş Ertuğrul dizisi ile büyük çıkış yakalamış ve ardından İsimsizler dizisinin başrolünde yer almıştır.

Vahide Perçin

1965 yılında İzmirde doğan Gönül ASLAN 51 yaşındadır. Son yıllarda anne rolü ile bir çok dizide yer almış ve kendini kırıkından sonra ispat etmiştir. Bir İstanbul Masalı dizisi ile ünlenen Perçin Muhteşem Yüzyıl gibi dev projelerde de yer almıştır. Son olarak Göç Zamanı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aras Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri