Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü ?

Burak 31 Oca 2019 Bir Zamanlar Çukurova  0

Ekranların en çok izlenen yapımlarından olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin en önemli karakterlerinden olan Demir son yayınlanan fragmanda toprak altında kalırken görülüyor. İzleyiciyi çok heyecanlandıran bu sahneden sonra herkes Demir’in ölüp ölmediği sorusunu sormaya başladı.

Bir Zamanlar Çukurova Demir Ölecek mi ? Murat Ünalmış Diziden Ayrıldı mı ?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 18. Bölümde Demir toprak altında kalıyor. Çukurova’nın önemli karakterlerinden olan Demir için herkes seferber oldu. Demir ve Hünkar arasında çok sayıda sır bulunmasına rağmen özellikle Hünkar’dan saklanan sır neydi ?

Hüsamettin ölmeden hemen önce Hünkar ile konuşmak istemiştir fakat gerçekleri söyleyemeden ölmüştür. Peki gerçekler ne zaman ortaya çıkacaktır ?

Yılmaz ise kendine bir yol çizmek adına devamlı olarak “bundan sonra benim için Zileyha diye biri yok” sözlerini tekrarlamaktadır. Acaba bu cümleler Yılmaz’ın acısını hafifletecek midir ?

Adnan bebek, Züleyha ve Demir’in seyahati yaşanan felaket sonucu sona erer. Demir Adnan bebeği kurtarabilmek için kendi hayatını hiçe sayar ve toprak altında kalır. Acaba Demir Yaman kurtulabilecek midir ? Yoksa Demir ölecek mi ?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan Demir dizinin en önemli karakteri arasında yer alıyor. Her ne kadar sevilmeyen bir karakter olsa da diziye en çok renk katan isim olduğu kesin. Dizinin reytingleri gayet iyi gidiyor ve böyle bir durumda Murat Ünalmış’ın dizide ayrılma ihtimali yok denecek kadar az.

Demir Yaman toprak altından kurtulacak ve bir süre hastanede kalacak. Yani Murat Ünalmış diziden ayrılmayacak. İlerleyen bölümlerde ne olur bilinmez ama bizce dizi final yapana kadar Demir Yaman dizide olmaya devam edecektir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.