Bir Zamanlar Çukurova 9 Ocak 2020 Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ekranların vazgeçilmezi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleriyle izleyicisini mest etmeye devam ediyor. Yapımcılığını Tims & B yapım şirketinin üstlendiği dizi Adana’da çekiliyor. Asmalı Konak tarzı dizi sever kitlesini yayınlandığı ilk tarihten itibaren kimseye kaptırmıyor. ATV kanalının vazgeçilmezleri arasına adını yazdıran dizi 2020’de hüzün dolu olduğu kadar şaşırtıcı olaylarla bizimle olacak. Peki Bir Zamanlar Çukurova 51. bölümü ne zaman?

Kadrosundaki usta isimleri en güzeli şekilde kullanmayı başaran dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturuyor. Yakın zamanda ekranlardan ayrılan Fazilet Hanımın Kızları dizisinde gösterdiği başarıyla tanıdığımız usta yönetmen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde de farkını ortaya koymayı başarıyor. Konusu İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin kaderin bir oyunu olarak kendilerini Adana Çukurova’da bulmasıyla başlıyor. Her zorluğa rağmen aşklarından vazgeçmeyen zorluklara göğüs geren ikili çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra kaderleri tamamı ile değişmesiyle devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 51. Bölüm 9 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 9 Ocak Perşembe akşamı Atv ekranlarında olmayacak. Her bölümüyle büyük ses getiren dizinin yılbaşından sonraki 2 hafta boyunca ekranlarda olmayacağı açıklandı.Peki Bir Zamanlar Çukurova neden yayınlanmıyor?

2019 yılında Atv, Show Tv, Star, Kanal D ve Fox Tv’nin ortak olarak aldıkları karar neticesinde diziler yılbaşını takip eden 2 hafta boyunca yeni bölümleriyle ekranlarda olmayacak. Özel kanalların aldığı bu kararın sebebi ise reklam gelirlerinin düşmesi ve reytingi yüksek olan dizlerin dahi yeteri kadar gelir elde edememesi olarak açıklandı. Bu nedenle Bir Zamanlar Çukurova dizisi de 9 Ocak Perşembe akşamı yerine 16 Ocak Bir Zamanlar Çukurova 51. yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olacak.