Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Yeni Sezon

furkan 06 May 2020 Bir Zamanlar Çukurova  0

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova korona virüs sebebiyle set çalışmalarına ara verdi. Bu olayın üzerine Bir Zamanlar Çukurova dizisi final mi yapacak? 3. sezon olacak mı? Yeni Sezon Ne zaman başlıyor? gibi sorular izleyicilerin kafasını kurcalamaya başlamıştı. İşte cevabı..

ATV kanalı büyük reyting getirip perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcıları ile 3. sezon görüşmelerine başlamıştı. Dizi dünya genelinde yayılan ve ülkemize de sıçrayan covid-19 salgını yüzünden sete ara verip yeniden ekranlara çıkmak için gün saymaktaydı.

ATV bu bekleyişi neticelendirmek adına yapımcılar ile masaya oturdu. Görüşmenin sonucunda Bir Zamanlar Çukurova dizisi için devam kararı alınıp 3. sezon için anlaşmaya varıldı. Bu anlaşma ile dizi gerek kitlesinin geniş olması gerekse de usta oyuncuların başrolde bulunması sebebiyle ATV kanalının en masraflı 2. dizisi olmuş durumda.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Ne Zaman?

Bu haberlerden de anlaşılacağı üzere dizi final yapmayıp sezon arası vermiştir. Dizi gerek konusu gerekse de olay akışı nedeni ile büyük bir kitleye hitap etmeyi başarmış ve herkesi ekranlara toplamıştır. Bu nedenle dizi ATV için reyting kaynağı haline gelmiştir. Böyle bir dizinin 2 sezon gibi kısa bir sürede bitmeyeceğini hepimiz tahmin edebiliyorduk. Paylaşılan haberle de bunu kanıtlamış olduk. Korona virüs salgını sebebiyle yayın hayatına ara veren Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda yani 17 Eylül perşembe akşamı ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecektir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Yeni Sezon” üzerine 1 yorum

  1. BALA dedi ki:

    SENARİSLER 2 SEZON DEMİR İ ACIMASIZ PİSİKOPAT YAPTI AMA PADİŞAH DA YAPTI KULLARINA EMİR VERİYOR BU GAZLA ALLAH TA YAPABİLİRLER BAKSANIZA DEVLET BİLE OYUNCAGA ÇEVİRDİLER HERKEZ İZLİYOR DİYE SENARİSLER BU SEZON OKLAR TERSE DÖNSE Mİ ACABA FEKELİ NİN HERŞEYİ BİLİP SUSMASI MÜJGAN IN YAPTIGI HEPSPNİN ÜZERİNEMİ OKLAI ÇEVİRSEK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir