Bir Zamanlar Çukurova 23 Nisan 2020 Var mı? Yeni Sezon Ne Zaman?

Burak 21 Nis 2020 Bir Zamanlar Çukurova  0

Ekranların vazgeçilmezi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleriyle izleyicisini mest etmeye devam ediyor. Yapımcılığını Tims & B yapım şirketinin üstlendiği dizi Adana’da çekiliyor. Asmalı Konak tarzı dizi sever kitlesini yayınlandığı ilk tarihten itibaren kimseye kaptırmıyor. ATV kanalının vazgeçilmezleri arasına adını yazdıran dizi 2020’de hüzün dolu olduğu kadar şaşırtıcı olaylarla bizimle olacak.

Geç de olsa koronavirüs salgınından nasibini alan dizi ne yazık ki 16 Nisan tarihinde ekranlara gelemeyecek. ATV perşembe yayın akışına baktığımızda Bir Zamanlar Çukurova dizisi yerine Oflu Hoca Trakyaa’da filminin yayınlanacağını görüyoruz. Umarız bu sıkıntılı süreç bir an önce atlatılır ve herşey normale döner.

16 Nisan 2020 GÜNCELLEME: ÇEKİMLERİNE ARA VERİLEN BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ 16 NİSAN TARİHİNDE YAYINLANMAYACAK. VİRÜS SALGINI YAYILMA HIZINI DÜŞÜRMEZSE DİZİNİN YAYINLANAN 63. BÖLÜMÜYLE BERABER SEZON FİNALİNE AYRILACAĞI SÖYLENİYOR. 

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Neden Yok?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 23 Nisan Perşembe akşamı Atv ekranlarında olmayacak. Her bölümüyle büyük ses getiren dizinin yeni bölüm çekimlerine bir süre ara verildiği açıklandı. Peki Bir Zamanlar Çukurova neden yayınlanmıyor?

Türkiye’nin genelini saran korona virüs salgını dizilerin zorunlu ara vermelerinin en büyük sebebi olmuştu. Bir zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleri kanalın elinde bulunan stoktan dolayı yayınlanıyordu ama stoğun azalmasıyla ATV kanal yöneticileri yeni bir karar aldı ve dizinin yeni bölümlerine bir süreliğine ara verdi. Bu aranın ne kadar süreceği ise bilinmiyor.

Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Eğer bu sezonu kapatıp, yani yayınlanan 63. bölümüyle beraber sezon finali yapmış gibi düşünülürse Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonu Eylül 2020’de başlayacaktır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.