Bir Umut Yeter Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak ?

Burak 30 Eyl 2018 Bir Umut Yeter  0

Bir Umut Yeter Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Devam Edecek ?

Bir Umut Yeter dizisi uzun bir bekleyişin ardından ekranlardaki yerini aldı. Fakat maalesef Bir Umut Yeter dizisi izleyiciler için tam bir hayal kırıklıpı olmuş durumda. Dizi henüz yeni başlamış olsa da ilk bölümün ardından hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumsuz yorumlar almış durumda. Hal böyle olunca şimdiden dizinin kaç bölüm süreceği ve erken final yapıp yapmaayacağı merak konusu oldu.

Dizi henüz ekrana gelmeden önce güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çekmişti. Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı, Esra Bilgiç gibi oyuncuların yer aldığı kadronun performansı merak ediliyordu. Fakat ilk bölümün ardından oyuncu performansı da eleştiri alan konulardan biri oldu.

Dizi ilk bölümüyle 27 Eylül Perşembe akşamı ekranlara gelmişti ve 2.35 lik reyting puanı ile sıralamada 15. srıada yer aldı. EĞer dizi ilerleyen bölümlerde büyük bir sıçramayapamazsa ekran ömrü beklenenden çok kısa olacaktır. Zira Kanal D nin yeni yönetimi zaten pahalı dizi projelerine sıcak bakmıyor ve diziye uzun vadede şans tanımayarak final yapmasını isteyecektir.

Mf yapımın yapımcılığını üstlendiği dizinin asıl senaryosu üçüncü bölümün ardından gerçekleşecek. Fakat senaryo düzgün işlenmediği taktirde klasik ve sonunu tahmin etmenin zor olmadığı bir yapıya sahip. Bu nedenle dizinin çok uzun ömürlü olacağını söylemek zor. Bu açıdan da dizinin büyük bir çıkış yakalaması zor görünüyor. Dizinin akıbetinin ne olacağı büyük merak konusu. Benim şahsi fikrim ise dizinin geleceğinin pek de parlak olmadığı.

Bir Umut Yeter Ne Zaman Final Yapacak ?

Bir Umut Yeter dizisi henüz ilk bölümü ile ekrana geldiği için şimdilik final söylentileri yok. Fakat ilerleyen bir kaç bölümde dizinin reytinglerinde bir yükseliş gerçekleşmezse beşinci bölümü görmesi imkansız hale gelecektir. Benim kanaatim ise dizinin bu sezn sonunu göremeyeceği yönünde. Umarım yanılırım ve dizi uzun süre ekranda kalmayı başarır.

Bir Umut Yeter Kaç Bölüm Devam Edecek ?

Dizi sezona oldukça iddialı başladı ve Mf yapım dizinin uzun süre ekranlarda kalacak bir dizi olması için çalıştı. Fakat ilk bölüm reytinglerine ve sosyal medya eleştirilerine bakılacak olursa dizi hiç de uzun soluklu olmayacak. Çok önemli bir sürpriz yaşanmaz ise dizi onuncu bölümü göremeden final kararı alacaktır. Bir Umut Yeter dizisi ileilgili tüm gelişmeleri sitemizden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir Umut Yeter Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? Bir Umut Yeter Gün Değiştirdi
Adını Sen Koy’dan Ayrılan Hazal Subaşı, Yeni Dizisi Bir Umut Yeter’de Oynadığı Elif’i Anlattı
Bir Umut Yeter 1. Bölüm Fragmanı 27 Eylül 2018 Perşembe Saat 20.00 de Kanal D de Başlıyor
Ekranda Büyük Rekabet Yeni Sezon 2018-2019 Döneminde Perşembe Günü Rekabeti

“Bir Umut Yeter Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    FİNAL Olsa Daha İyi OLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.