Bir Umut Yeter İlk Fragmanı. Bir Umut Yeter, Yakında Kanal D’de başlıyor.

Burak 05 Eyl 2018 Bir Umut Yeter  0

Kanal D’nin MF yapım imzalı değişen ismi ile yeni dizisi “Bir Umut Yeter”in ilk tanıtımı yayınlandı.

Baş rollerinde; Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı Bir Umut Yeter, yakında Kanal D’de!

Bir Umut Yeter, yakında Kanal D’de başlıyor.

Askerlikten malulen emekli Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak seçer. Sakin ve yalnız bir hayat sürerken, Elif’le tanışıp, evlenir. Çocuk sahibi olamayan çiftin yaşamı, dalgaların kıyıya getirdiği bir bebek sayesinde yön değiştirir. Derya ve Elif’in bir tesadüfle kesişen yaşamları, beklenmedik olayların art arda yaşanmasına yol açar.

Yapım:    MF Yapım
Yönetmen:     Yusuf Pirhasan
Yapımcı:     Faruk Bayhan
Senarist:    Melis Civelek
Oyuncular:   
Tolgahan Sayışman  (Yılmaz Karabey),
Esra Bilgiç Töre  (Derya Akar),
Hazal Subaşı  (Elif Karabey),
Serhat Tutumluer  (Kenan Akar),
Cem Uçan  (Taner),
Yağmur Özbasmacı Mermer  (Dilek Akar),
Feyza Civelek  (Damla Akar),
Irman Örnek  (Öznur),
Selahattin Paşalı  (Arda Özkan),
Serpil Gül  (Hacer Özkan),
Yiğit Tuncay  (Yiğit),
Özlem Başkaya  (Fadime),
Burak Çimen  (Tuncer),
Nihan Büyükağaç  (Nihan),
Hamdi Alp   (Salih),
Konuk oyuncu Alper Saldıran  (Toprak)

TOLGAHAN SAYIŞMAN
Yılmaz Karabey
Hakkari’de 6 askerini şehit vermiş, kendisi de vurulmasına ve ölümcül yaralar almasına rağmen hayata bir şekilde tutunmuş onurlu, vicdanlı ve hakkaniyetli bir gazi! İnsanlardan uzak, sade, sakin ve huzurlu bir hayat isteği onu kimsenin yaşamadığı ücra bir adadaki deniz fenerinin bekçisi olmaya kadar götürür. Fenerin bulunduğu kasabada yaşayan Elif’le tanışıp kısa sürede evlenmeye karar veren Yılmaz’ın fırtınalı bir gecede karaya vuran bir kayıktan çıkan bebeği evlat diye bağrına basmasıyla gelişen olaylar, hayatının kalan bölümünü kurşun yarası kadar acı veren bir vicdan muhasebesiyle geçirmesine neden olur.

ESRA BİLGİÇ TÖRE
Derya Akar
Küçük yaşta annesini kaybeden, varlıklı bir ailede babası tarafından büyütülen Derya, konservatuarın sinema bölümünde okurken tanıştığı Doğulu bir aşiretin oğluna aşık olur. Babasının bu ilişkiyi onaylamaması Derya’yı durdurmaz ve tüm ailesini karşısına almak pahasına aşkının peşinden giderek Toprak’la evlenir. Oğulları Deniz’in doğumundan kısa süre sonra, Toprak’la birlikte başta babası ve özlemini çektiği ailesi ile olan ilişkisini düzeltip buzları eritmek üzere yaşadığı kasabaya gider. Ancak hiç beklenmedik bir gelişme, oğlu ile sevdiği adamın fırtınalı bir gecede denizde kaybolmasına neden olur. Evlat acısı içinde yanan acılı anne yıllar sonra ölen oğlunun yaşadığını öğrenecek ancak bu sefer de öz oğluna kendini anne olarak kabul ettirme çabası içinde savrulacaktır.

 

HAZAL SUBAŞI
Elif Karabey
Küçük bir kasabada küçük mutluluklar ile büyüyen uyanık ve akıllı Elif, abisinin güneydoğuda şehit düşmesi ile sevdiklerine hastalıklı ölçüde düşkün, onları kaybetme korkusu ile yaşayan lafını esirgemeyen sevgi arsızı bir kızdır. Sakin ve monoton kasaba günleri genç ve yakışıklı yeni fener bekçisinin hayatına girmesi ile bir anda değişir ve kafasına koyduğunu yapmayı bir şekilde beceren Elif kısa sürede Yılmaz’ı kendisiyle evlenmeye ikna eder. Birkaç başarısız hamileliğin ardından karnındaki bebeğin de ölü doğduğu gecenin sabahında karaya vurmuş kayıktan bir bebeğin çıkması Elif’in mucizelere olana inancını iyice pekiştirir. Başkasına ait olan bu bebeği kendi oğlu olarak bağrına basıp bu durumu Yılmaz’a da bir şekilde kabul ettirmeyi başarır. Elif, en çaresiz anında çıka gelen bu bebeği Yılmaz da dahil hiç kimsenin elinden almasına izin vermezken, genç kadın sevdiklerini kaybetmemek uğruna her şeyi göze alacağı bir savaş verecektir.

“ASLI”

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Bir Umut Yeter İlk Fragmanı. Bir Umut Yeter, Yakında Kanal D’de başlıyor.” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Hazall Erkan qok gyzel qift prefekt

 2. xanim dedi ki:

  aslim kiymetlim insallah erkan abimin dizisine de sabirsizliknan bekliyorum guzel haberler alliriz insallah onlar benim icin vazgecilmezimdir her zaman arkalarindayiz :):)

  1. aslı dedi ki:

   İnşallah ondan da haber gelir canım.

 3. Gozel dedi ki:

  Gunaydynlar haberler icin teşekkuller eline saglyk inşalla cd lerini alarak izlerim hazalla Erkanin hep dizilerini izlicem inşalla onlar kendilerini oyle bir sevdirdiki iki yyl birlikde olduk inşalla izlerim

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın Gözelcim, bakalım ilk bölümünden seyirci nasıl bir tepki verecek. Evet iki yıl birlikte olduk. Onları sevdik. Hemde çok.

 4. xanim dedi ki:

  gunaydin aslim kiymetlim haberler muhtesem olmus eline saglik bayildim hazalimin dizisini heyecanan bekliyorum hikaye uzucu ama eminim bu dizi tutacak bol reytingli bolum olur insallah hayirli olsun basarilari daimi olsun cok optum allaha emanet ol :):)

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın xanım, hayırlı sabahlar. Sağ ol bir tanem. beğenmene sevindim.
   Dizinin ilk fragmanını beğendim. Bence de bu dizi tutar.
   Bende seni öptüm canım. Sende Allah’a emanet ol görüşürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.