Bir Umut Yeter 1. Bölüm Fragmanı 27 Eylül 2018 Perşembe Saat 20.00 de Kanal D de Başlıyor

Başrollerinde; Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı Bir Umut Yeter, 27 Eylül Perşembe akşamı Saat 20.oo de Kanal D’de başlıyor.

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor olsa da, kısa sürede yanıldığını anlayacaktır.

Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz Köyceğiz’de tanıştığı Elif’in yaşam sevincinden öylesine etkilenir ki kısa sürede Elif’in de ısrarı ile iki genç evlenmeye karar verirler. Zaman içinde Elif’in peş peşe yaptığı düşükler evliliklerini sarssa da, hiç beklemedikleri bir zamanda mucizevi şekilde yeni doğmuş bir bebeğin girmesiyle hayatları ters yüz olacaktır.

Elif, bebeği Allah tarafından gönderilmiş bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği bağrına evlat diye basmasıyla birlikte, yıllar boyu sürecek vicdan azabı da başlamıştır artık…

Bir Umut Yeter, Yılmaz’ın vicdan muhasebesi içinde doğru yolu bulma çabası, Elif’in dağılmaması için tutkuyla çabaladığı ailesine olan aşırı düşkünlüğü, evlat acısı ve özlemi içinde hayata tutunmaya çalışan acılı Derya’nın dramını anlatıyor.

Adını Sen Koydan Ayrıldıktan sonra ilk projesi olan Hazal Subaşı’na ve dizide emeği geçen herkese teşekkür eder. Başarılarının devamını dileriz. Bakalım ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan dizi ne kadar sevilecek?

“Aslı”

 

Bir Umut Yeter 1. Bölüm 1. Fragman

Bir Umut Yeter 1.Bölüm 2. Fragman

 

 

 

dizibilgi google play

Bir Umut Yeter 1. Bölüm Fragmanı 27 Eylül 2018 Perşembe Saat 20.00 de Kanal D de Başlıyor (6 Yorum)

  1. merhaba aslim canim arkadasim ozetler muhtesem olmus eline yureyine saglik ellerin dert gormesin fragmana baktim ben hazalimi cok ozlemistim ya cok guzeldi oyunculuk muhtesem di ve hazalima ve tum oyunculara basarilari daimi olsun bol reytingli dizi olur insallah erkan abimden hayirli haberler aliriz seni cokkkk seviyorum allaha emanet ol :):)

  2. Inşalla izlerim başarylary dayym olsun.nasyl bir karakderi canlandyracak neşelimi ya susgunmi ajaba merak edyorum.
    Teşekkuller canim Aslim bilgilerin icin