Bir Litre Gözyaşı İptal mi Oldu? Neden Kanal D’nin Tanıtımında Yok

Burak 04 Eyl 2017 Haberler  0

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Kerem Bursin’in paylaştığı Mf Yapım’ın yeni Kore uyarlama dizisi Bir Litre Gözyaşı ile ilgili dedikodu kazanı kaynamaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacağı söylenen hatta sözleşme imzalandığı bile ortaya çıkan Bir Litre Gözyaşı dizisinin Kanal D’nin yeni sezon tanıtımında yer almaması kafaları karıştırdı.

Kerem Bursin veya Farah Zeynep Abdullah’ın tanıtımda yer almaması ile Bir Litre Gözyaşı dizisi İptal mi oldu soruları gelmeye başladı ancak sonradan gerçekler ortaya çıktı. Kore’de 2012 yılında One Litre of Tears ismi ile yayınlanan Bir Litre Gözyaşı  dizisinin başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah’ın yurtdışında olduğu, programı uymadığı için tanıtım çekimlerine katılamadığı ortaya çıktı. 

Son olarak ise  Bir Litre Gözyaşı  dizisinin yönetmen koltuğunda  Yusuf Pirhasan  oturacağı duyuruldu. Bir Litre Gözyaşı dizisi cast çalışmaları ve uyarlama snearyosu tamamlandığında çekime çıkılacağı öğrenildi. Diğer taraftan Farah Zeynep Abdullah’ın annesi için Evrim Alasya’ya teklif gittiği Farah Zeynep Abdullah’ın babası için ise Olgun Şimşek’le görüşüldüğü ortaya çıktı.

Bir Litre Gözyaşı 2018’de final yapan bir dizi yerine Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.