Bir Litre Gözyaşı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Burak 09 Oca 2019 Bir Litre Gözyaşı  0

Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncularından olan Sanem Çelik diziden ayrıldı. Sanem Çelik yani dizi de Cihan’ın annesi Figen’i canlandıran Sanem Çelik diziden ayrıldı. Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı dizisinin 13. bölümü itibari ile diziye veda ediyor.

Sanem Çelik

Ocak ayındaki düşük reklam gelirleri nedeniyle özel kanalların dizilerle ilgili verdikleri 3 haftalık mola bittiğinde “Bir Litre Gözyaşı” da seyirciyle buluşmaya devam edecek.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrıldıktan sonra “Bir Litre Gözyaşı” projesine başlayan Çelik, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden Cihan (Miray Daner) karakterinin annesi Figen’i canlandırıyordu.

Kanal D’nin pazar akşamları seyirci ile buluşan ‘Bir Litre Gözyaşı’ dizisinde, 13. bölümden sonra bazı değişiklikler yapılacak. Sanem Çelik’ten sonra diziden bakın başka hangi oyuncular ayrıldı.
Miray Daner ile Mert Yazıcıoğlu’nun başrolünü oynadığı diziye veda edenler arasında ayrıca usta oyuncu Nur Sürer, Goncagül Sunar, Melis Hacic, Nur Berfin Çiroğlu ve Erdal Bilingen de diziden ayrılan oyuncular arasında yer alıyor.

Bir Litre Gözyaşı

Medyapım ile MF Yapım imzalı dizi ekran yolculuğuna gençlik konsepti ile devam edecek. Senaryo değişikliğine gidilen projede 4 yıllık zaman aşımı yaşanacak.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde ölümcül omurilik dejenerasyonu hastalığı ile mücadele eden Cihan Yürekli’nin (Miray Daner) annesi Figen’e hayat veren Sanem Çelik’in 13. bölüm itibari ile projeye veda edecek.

Yeni bölümlerde Yürekli Ailesi’nin hikayesinin Cihan’ın babasını canlandıran Tolga Tekin ve kardeşlerinin üzerinden ilerlemesine karar verildi.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.