Bir Litre Gözyaşı Dizisi Zeynep (Şeyma BADAY) Kimdir ?

Burak 25 Oca 2019 Bir Litre Gözyaşı  0

Bir Litre Gözyaşı dizisinde heyecan tüm hızıyla sürerken diziye yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Bilindiği gibi yakın zamanda diziden Sanem Çelik, Erdal Bilingen, Goncagül Sunar gibi isimler ayrılmıştı. Dizi bu tecrübeli oyuncular yerine genç isimleri kadrosuna katıyor. Türkü Turan’ın ardından diziye son olarak güzel oyuncu Şeyma Baday dahil oldu. Merak edenler için Bir Litre Gözyaşı Zeynep’i yakından tanıyalım.

Şeyma Baday Kim ? Yaşı Boyu Sevgilisi

1997 yılında Batman’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümüni tamamlamıştır. 1.63 cm boyundaki oyuncunun güncel kilosu 51 gk dır. Oyunculuktan önce uzun süre sunuculuk yapmıştır. İlk olarak 2017 yılında çekilen “Seni Kimler Aldı” isimli dizide yer alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Fakat bu dizinin ekran ömrü kısa olmuştur.

Bir süre Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasında hosteslik yapmıştır. Halen Ntv ve Star kanallarında çalışmalarını sürdürmektedir. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncunun çok sayıda takipçisi bulunmaktadır.

Bir Litre Gözyaşı Zeynep Nasıl Bir Karakter ?

Zeynep karakteri dizide Cihan’ın şirketinde çalışan ve arkadaşlarından birini canlandıracak. Öte yandan şirket sahibi Mahir karakteri olacak. Bir ihtimal Zeynep ile Mahire aşık olabilir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.