Bir Garip Aşk 8 Aralık Perşembe Özeti 18. Bölüm Fragmanı Khushi’nin Sabrı

Bir Garip Aşk 8 Aralık Perşembe günü 18. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 18. bölümünde Khushi’nin sabrını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 18. Bölüm Özeti

bir-garip-ask-8-aralik-resmi8

Khushi Lavanya’nın Arnav’ın baskısıyla onunla beraber aynı evde olduğunu düşünür. Bu nedenle Khushi Lavanya’ya daha da iyi davranır. Khushi eve erken gitmek isteyince Anjeli biraz daha kalmasını ister. Bunu duyan Arnav hemen lafa girip verdiğin paranın iki katını verirsen kalır der ve gururunu incitir. Bu konuşmaya şahit olan büyükanne Arnav’ın böyle konuşmaması gerektiğini ev idaresinin kendine olduğunu söyler. Dua için kalmasını istediği Khushi’den Payal ve halasının da gelmesini hatta kiracı olarak bildikleri Shyam’ın da gelmesini isterler ve tabi ki Shyam gelmez. Lavanya ise Manaroma’nın gazına gelip Khushi’den şüphelendiğine dair polisi arar.

bir-garip-ask-8-aralik-resmi6

Tam dua edilirken polis gelir. Khushi’yi kimlik tespiti için götürmek isterler. Ancak Büyükanne şikayetin sahibinin Lavanya olduğunu öğrenince Lavanya’da o şikayetçi olur. Bunu duyan Arnav neler oluyor diye hesap sorar. Khushi’nin halası bu suçlamalara daha fazla dayanmak zorunda olmadığını işi bırakmasını ister ancak Khushi babasının hatrına sabreder. Lavanya Khushi’ye eziyet etmek için onu halası ve ablasıyla göndermez. Bunu gören büyükanne Arnav’da Khushi’yi eve götürmesini ister. Arnav yolda olayların acısını çıkarmak için ağzına geleni söyler. Daha sonra yolda bırakır. Khushi ise zor da olsa evine yaya olarak ulaşır. Arnav ise onu merak edip geri dönse de onu bulamaz.

Bir Garip Aşk 8 Aralık 18. Bölüm Fotoğrafları

Bir Garip Aşk 8 Aralık 18. Bölüm Fragmanı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bir Garip Aşk 29 Kasım Salı 9.Bölüm Özeti Khushi İstifa Eder

Bir Garip Aşk 8 Aralık Perşembe Özeti 18. Bölüm Fragmanı Khushi’nin Sabrı (3 Yorum)

  1. Yalancı baharı istıyoruzzzzz.Drastı ve Vıvıan ı cok özledım.Yeter artık 17 gün oldu.Duyun sesımızı

  2. Aygul nerdesin. Yorumumuda okumamisin gercekden bizi burakib gittimi. Yok sen bunu yapmasin. Lutfen geri donnnnnnn..