Bir Garip Aşk 28 Kasım Pazartesi fragmanı 8.Bölüm Özeti Khushi Bayıldı

Khushi kendisini kurtaran Arnav’ı itince Arnav onu bileğinden tutunca bileziği kırıldı Khushi’nin kolu Arnav’ın eli kanadı. Sonra ise Khushi bayıldı. Khushi’yi evine getirdiğinde hem Payal hem de halası Arnav’a çok kızdı. Arnav evine gidince ise herkes nereye gittiği konusunda baskı yaptı. Büyükannesi Lavanya’nın yanına gittiğini düşünüyorken Arnav Khushi’yi düşündüğü için Lavanya diyeceği yerde birkaç kez Khushi dedi. Büyükannesi Lavanya’nın saygısız tavırları ve kıyafetinden dolayı onu hiç beğenmediğini ve bu evliliği desteklemediğini söyledi. Arnav ise diklenip kararı kendisinin vereceğini ve Lavanya’dan asla ayrılmayacağını dile getirdi.

bir-garip-ask-28-kasim-arnav-kusi-resmi

Anjeli Arnav’ın sıkıntısını anlayınca konuştu ve hemen Khushi’nin durumunu sormak için ailesini aradı. Payal oldukça kızgın bir şekilde iyi olduğunu söyleyip telefonu kapattı.

Khushi ise eve geldiğinde baygındı. Shyam hemen bir doktor çağırdı. Khushi kendine gelince her şeyi hatırladı ve iyice stres oldu. Uyusa bile o anları hatırlayan Khushi sinirini dağıtmak için tatlı yapmaya başladı. Tatlı yapmaması konusunda herkes uyarsa da bir tek Shyam onu ikna edebildi. Ve tatlı yapmayı bıraktı. Bu durumu gören halası onları birbirine yakıştırdı. Khushi’nin başına gelenleri babasına anlatırken Shyam’dan da bahsetti. Babası Khushi’nin o işi bırakmasını istedi. Babası Khushi’yi merak ettikleri için Delhi’ye gelme kararını dile getirdi. Halası bu kararı engellemk istiyor.

bir-garip-ask-28-kasim-shyam-resmi

Büyükanne ise Lavanya’dan kurtulmak için başka bir adayı eve davet etti ve Arnav ile konuşmaları konusunda ısrarcı oldu. Ancak Arnav görüşmek istemediğini söyledi.

Shyam Khushi için kahvaltı hazırladı. Kendini suçlu hissettiğini ve işi kendisinin bulduğunu dile getirdi. Halası ikisini kahvaltı yaparken görünce mutlu oldu. Payal ise Khushi’den telefonuyla Arnav’ı arayıp işe gitmeyeceğini söylemesini istedi.  Ancak Khushi ödemek zorunda olduğu parayı hatırlayınca işe gitmek istediğini insanların onu pes etmiş görmesini istemediğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Benimsin Rhan Khan ile Aliya Evlenecek mi ?

bir-garip-ask-28-kasim-arnav-buyukanne-resmi

Akash’ın evlenmesi konusunda konuşan annesi gelinin fakir olmamasını istedi ancak babası iç güzelliğe önem verdiğini söyledi. Zengin gelin sayesinde evde önemli olacağını düşünen annesi bakalım ne yapacak. Fakir bir kıza gönlünü kaptıran Akash ise bunları duyunca çok üzüldü.

Khushi son kez şirkete gidip istifasını verecek.

Bir Garip Aşk 28 Kasım Fragmanı

Bir Garip Aşk 28 Kasım Pazartesi fragmanı 8.Bölüm Özeti Khushi Bayıldı (6 Yorum)

  1. Iyi en azindan kendimizi avutucak bi dizi var ..bunada şükür …YALANCI BAHARI ISTIYORUSSSS
    DIMI ARKADAŞLAR

  2. Cok ozmesimbe arshi rabbave bu dizi muhtesem.lutfen yalamci bahar fanalri buraya gelipte bir garip ask hakkinda kotu yorum.yapmayiniz rica ediyorum.

    • Aysegulcum emin olabilirsin bizde b.g.aski seviyorus …kötü yorum yazmiyorus …ama yalanci baharin tkrrlarini istiyorus ..ikisinide yayinlayin ..

      • Ben anlamiyorum siz neden bizim B.g.a.kotu konusdumuzu dusunuyosunuz.. Ya biz B.g.a.seviyoruz takip ediyoruz.. Ama bizim icin birinci y. B.dir..