Bir Garip Aşk 25 Şubat Cumartesi Özeti 95. Bölüm Fragmanı DNA Testi

Bir Garip Aşk 95.Bölüm Özeti

Bir Garip Aşk 25 Şubat Cumartesi günü 95. Bölümü ile ekranlarda olacak. Bir Garip Aşk 25 Şubat Cumartesi 95. Bölümünde Khushi kabuslar görmeye başlar. Uyanır ve leblebi yemeye koyulur. Bu sırada Arnav da uyanır ne düşündüğünü sorar o da geçmişteki aşık olduğu adamı düşündüğünü söyleyip kıskandırmaya çalışır.

Ancak Arnav geçmiş geçmişte kalmış diye tepki verir. Arnav tam öpecekken Khushi sanki kendini değil de Shetıl’ı öpüyormuş gibi hayal edince Arnav’a tokat atar. Arnav şaşırıp uyumayı teklif eder.

Khushi uyandığında bile Shetıl la ilgili hayaller görmeye devam eder. Sonra Shetıl reçeteyi almaya gelir. Kahvaltı ederler. İlaç almak için Khushi ve Shetıl beraber doktora gidince Aarav’ın diyabet olduğunu öğrenirler. Khushi ona diyabet olup olmadığını sorar hayır deyince babasının diyabet olup olmadığını sorar o ise susar. Eve geçerler.

Bu arada Aarav ve Arnav maç izlerler. Bütün tepkileri aynıdır. Shetıl’e telefon gelir ve taşınacakları ev için beklemeleri gerekir. Khushi ise onlara evlerinde kalmayı teklif eder. Böylece Arnav’ın Aarav’ın babası olup olmadığını da öğrenecektir. Shetıl bekar bir anne olduğunu söyleyip reddetse de onu ikna ederler. Bir sonraki gün onlarda kalacaklardır.

Arnav ise Khushi’ye eski sevgilisinin aynı evde olmasından rahatsız olduğunu söyler. Khushi ise bir türlü Arnav’a gerçekleri soramaz hatta hipnozu bile dener ama sonuç alamaz. Sonraki gün Shetıl gelince Enkey ondan çok etkilenir. Aarav ise okula kayıt olacaktır. Kayıtta baba adı olur düşüncesiyle Khushi de kayda gider. Ancak orada da öğrenemez. DNA testi yaptırma düşüncesi vardır. Ancak saç teline ihtiyacı vardır ve almayı başaramaz. Yemekte ise Shetıl’ın soyadının Kapur olmasına rağmen Aarav’ın soyadının Sing Rayzada olması Khushi’nin soru sormasına sebep olur ancak Shetıl kendimi iyi hissetmiyorum diyerek cevapsız bırakır.

Khushi sonunda saç tellerini almayı başarır hatta dna testi de sonuçlanır gelir ancak okuyacakken Arnav zarfı fark eder ve hesap sorar.

Bir Garip Aşk 95.Bölüm Fotoğrafları

Bir Garip Aşk 95.Bölüm Fragmanı

 

Bir Garip Aşk 25 Şubat Cumartesi Özeti 95. Bölüm Fragmanı DNA Testi (7 Yorum)

 1. Hulyam aşk böcüyüm nasilsin napiyon senin yazdiklarini bir bir okuyorum sana çok imreniyorum çok olgunca yaziyosun ancak ben çocuk gibiyim kuşi gibi

 2. Herkese merhaba aşkitoşkalarim nasılsınız aygül 94 bölümde yazdiklarimi okudunmu?Birde yazmışsın ki, aramız iyi olmasada bizim aramız kötü falan deyil ben kimseyle düşman olmak istemem her kes benim dostumdur(kötüler hariç)bende o sarkinin ismini bilmiyorum

 3. Resul abi b.g.a tan sonra
  Hangi dizi yayinlacak
  Cevapbini bekliyoruz
  Y bahar yayinlayin

 4. Mumin Korkak Olur Cimri Olur ancak; Yalanci Olmaz… Rabbim sen bizi yalancilardan uzak eyle. Amin…

 5. Selam gamzelicem demek iki gun boyunca hastanede olucaksin bebek yuzlum bitanem ailene ve kendine iyi bak. Haa birde benim yedigim hakaretlerden dolayi beni savundugun ve yanimda oldugun icin sana tesekkur ederim.
  Kendine iyi bak bebek yuzlum 😉 :)))))

 6. Selam selam selam Arnavin tatlis fanlari nasilsiniz bakalim Hullam gamzelicem aysum gulum ikizlerim burcum veeee butun arshiciler 😉
  Kizlar yeni bir bolum bizlerle insallah dizimizle ilgili yazilar olur.
  Canlarimm aksam arnavimiz yine romantikligin kitabini yazdi demi. :)))
  Allahim bu steel varya onun oyle sakin durduguna bakmayin tipki syham gibi, butun foyasi sonradan cikacak ortaya..
  Birde Aarav cok tatli ya tipki cunyir arnav, nerden bulmuslar bu kucuk prensi cok tatli.
  Canlarim opuldunuz.