Bir Garip Aşk 23 Kasım Çarşamba 3.Bölüm Özeti Khushi Lavanya’nın Asistanı Olur

Kanal 7’de tekrar izleyiciyle buluşan Bir Garip Aşk yine güzel bir bölümle sizlerle. Khushi ile Arnav karşılaşmadılar. Arnav’ın anneannesi 200 adet sare siparişi verince Khushi havalara uçtu ve bu sevinçli haberi halasına iletti. Ancak Arnav’ın yengesine evin hizmetçisi zannedip konuşması Khushi’nin başını sıkıntıya soktu. Arnav’ın yengesi sareleri yırtıp defolu olduğunu söyleyerek siparişleri iptal etti.

bir-garip-ask-23-kasim-resmi

Arnav’ın yengesinin bir diğer oyunu da duaya katılmak yerine mücevher siparişi vermesi oldu. Arnav’ın anneannesi çok kızdı. Ağlamaya başlayan yengesi evde kimsenin kendisini önemsemediğini söyleyerek ağlarken Arnav’ın onun için mücevher aldığını öğrenince havalara uçtu.

bir-garip-ask-23-kasim-resmi1

Khushi ise iş bulma telaşında hem Arnav’a olan borcu hem de halasının maddi sıkıntılar yaşıyor olması bu isteği oldukça kuvvetlendirdi. Ve Shyam’la buluşup iş teklifini konuştular. ancak pazara halasının da gitmesi karşılaşma ihtimallerini de beraberinde getirdi.Neyse ki yakalanmadan işe başlama belgesini aldı Khushi.

bir-garip-ask-23-kasim-resmi2

Shyam Khushi’ye abayı yakmış durumda bakalım ilerleyen bölümlerde açılabilecek mi ona.  Sıradaki görevi halasını çalışma konusunda ikna etmek olan Khushi, halasını acıtasyon yaparak kandırmaya çalıştı. Halası ise babasına durumu iletince Khushi durumu anlatınca babası çalışmasını kabul etti ve onlara güvendiğini söyledi.

bir-garip-ask-23-kasim-resmi3

İşe başlama belgesini kaybeden Khushi yönlendirme sonucu Arnav’ın çalıştığı ofise gitti. Ofiste Arnav’ın kız arkadaşı da aynı ofiste çalışmaktadır. Khushi derdini anlatıp işe başlama belgesi alma derdindeyken Arnav’ın kız arkadaşının asistanı olan Sonia Arnav’ın yanında kız arkadaşını azarlamasına neden olunca işten atıldı. Yerine ise asistanı olarak Khushi başlayacak. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler yaşayacağız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bir Garip Aşk 9 Şubat Perşembe Özeti 79. Bölüm Fragmanı Arnav'ın Oyunu

Bir Garip Aşk 23 Kasım Çarşamba 3.Bölüm Özeti Khushi Lavanya’nın Asistanı Olur (7 Yorum)

  1. Yalanci baharar fanlari bu siteye mi yorum yaz.ata kara r vediniz tamam olur bana uyar ya keske ksnl yedi en azin dan 1 sezonu verseydi offf vivami ekranlarda gormeyince kalbim agriyor bazi gunler bir garib aski izliyim diyorum ama yapamiyorum usi ve arnavi gorun ce madubala ve arkeyim aklima geliyo ve duygulaniyorum ve izleye miyorum kanal yedi keske he.en yalanci baharin ozetini verseeeeeee