Bir Garip Aşk 13 Şubat Özeti 83. Bölüm Fragmanı Yüzük Merasimi

Bir Garip Aşk 83. Bölüm Özeti

Bir Garip Aşk 13 Şubat Pazartesi günü seyirci yine ekranlara kilitleyecek Bir Garip Aşk 83. Bölümünde Arnav ve Khushi’nin yüzük hazırlıkları vardır. Hala Arnav’a bileklik takmak istese de Anjeli Arnav’ın böyle şeylere inanmadığı için kabul etmeyeceğini söyler. Khushi’nin annesinin gelmemesi babaanneyi sinirlendirir. Garima ise ilaçları bahane edip kurtulsa da bu böyle olmaz artık Khushi ile yarın konuşmalıyım diyerek sakladığı gerçekleri söyleme işini erteler.

Bir sonraki gün yüzük için Khushi ve hala giderken Garima Şaşi’yi bahane edip gitmez. Babaanne yine laf sokmaya devam eder. Törende Arnav’ın geleneklerle ilgili bilgisi ve bunu dile getirmesi Khushi’yi hem şaşırtır hem de sevindirir. Tören harika geçer. Dans edilir. Shyam her şeyi izliyordur. Garima gelmediği için Arnav hemşire gönderir artık babası ile o ilgilenecektir.

Garima iyice köşeye sıkışmıştır. Khushi ise Arnav ile gece romantik telefon konuşmaları yapmak istese de Arnav onu şaşırtır. Sabah ise Anjeli tek başına mabede gitmek ister. Bu sırada Khushi, hala ve annesi Garima mabede gider. Babaanne ve ekibi de gider. Garima babaanneyi fark edince hemen kaçıp eve gider. Arnav da mabede gider duaya katılır ve herkesi şok eder. Herkese mabede gidince Anjeli ve Shyam evde buluşmuşlardır. Khushi ve Garima arasında evlilik üzerine duygu dolu bir konuşma yapar. Onun mutlu olmasını ister.

Bir Garip Aşk 83. Bölüm Fotoğrafları

Bir Garip Aşk 83. Bölüm Fragmanı

 

Bir Garip Aşk 13 Şubat Özeti 83. Bölüm Fragmanı Yüzük Merasimi (1 Yorum)

  1. Bu ne? Bu pislik her yerden çıkıyor pislik dediğim kimseyi tanımışsınızdır heralde “SHİYAM” onun ismini yazarken bile tiksiniyorum… Zaten anjeli saf bundan yararlanıyor of hindistan a gidip onu öldürmeyi öyle çok istiyorum ki ama gerçek bir şey değil… Siz ne düşünüyorsunuz