Bir Garip Aşk 15 Aralık Perşembe Özeti 23. Bölüm Fragmanı Lavanya Geri Döndü

Bir Garip Aşk 15 Aralık Perşembe günü 23. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 23. bölümünde Lavanya’nın Khushi’nin çabaları sonucu dönüşünü  izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 23. Bölüm Özeti

bir-garip-ask-13-aralik-resmi3

Arnav Khushi’nin de sözlerinden etkilenerek Lavanya’nın yanına gitti ve ona sarıldı. Bu sarılmaya şahit olan Khushi sevinse de içinde onu rahatsız eden bir duygu oluştu. Shyam ise Khushi’nin babasının Sultanım diye hitap ettiği kişiyi aradığını fark edince ona bir oyun oynadı ve kandırmayı başardı. Ancak Khushi’nin babası Shyam’ı araştırmadan Khushi ile evlendirmeye hiç de sıcak bakmıyor. Shyam ve Anjeli konuşurken Khushi’nin babası onları görüyor ama gözden kaybolmayı başarıyor Shyam. Shyam’ın yalanları bitmek bilmiyor.

bir-garip-ask-13-aralik-resmi2

Lavanya’nın gelişine bir tek büyükanne mutlu olmuyor. Büyükannenin fesleğeni kayboluyor ve sorumlusu Lavanya iken Khushi Arnav’a yalan söyletip kendinin bu konuda suçlu olduğunu söylüyor. Khushi Shyam’ın anlattığı aşkın tarifine göre Arnav’a karşı bir şeyler hissettiğini fark ediyor. Arnav’ların evinde Arnav’dan gizli her sene yapılan bir etkinlik var. 9 çocuk geliyor ve onlara hediye veriliyor. Tüm gün o çocuklar evde oluyor. Anjeli Khushi’den çocukların varlığını Arnav’a hissettirmemesi için ricada bulunuyor. Çocuklar Arnav’ın odasındaki maketi bozuyor. Odasını darmadağın ediyorlar. Bunu gören Arnav çılgına dönünce Khushi her şeyi itiraf ediyor. Arnav çılgına dönüyor. Sonrasında ise Anjeli fenalaşıyor.  Khushi yardımcı oluyor. Arnav bu duruma çok üzülüyor. Arnav Khushi’nin tüm gün bir şey yemediğini duyunca ona yemek veriyor. Khushi ise çok şaşırıyor zira ondan böyle bir hareket beklemiyor. Khushi hissettiklerinden korkup Arnav ile ne olursa olsun konuşmama kararı alıyor.

Bir Garip Aşk 23. Bölüm Fotoğrafları

Bir Garip Aşk 23. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bir Garip Aşk 14 Ocak Cumartesi Özeti 53. Bölüm Fragmanı Renkler Festivali

Bir Garip Aşk 15 Aralık Perşembe Özeti 23. Bölüm Fragmanı Lavanya Geri Döndü (5 Yorum)

  1. selam.nasilsiniz burcu cim sanaya iran sensiz olmaz dizide oynuyor yani sensiz olmaz dizidede baş rol oyuncu du

    • Ooo EYLÜL netelerdesin napiyosun iyimisin ..b.g.a. ve bizleri unuttuğunu düşünmeye başlamıştım ……kizz yenilikler yokmu ????