Bir Fırtına Tuttu Bizi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Bir Fırtına Tuttu Bizi Oyuncuları

vatan-sensin-dizisi-oyuncu-kadrosuKanal D’nin başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel ‘in yer alacağı yeni projesinde isim değişikliğine gitti. Daha önce sitemize Vatan’ın Sensin olarak açıklama gönderen O3 medya dizinin adını değiştirdiğini ve artık Bir Fırtına Tuttu Bizi olarak isim değişikliğine gittiğini açıkladı.

Bir Fırtına Tuttu Bizi 3 Kasım perşembe günü Kanal D ekranlarında olacak

Kanal D’nin yeni sezon tanıtımlarında da yer alan  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in oldukça başarılı ikili olduğu değerlendirildi.  Bir Fırtına Tuttu Bizi dizisi bir aile hikayesi olacak. Hikaye yaşanmış bir hikaye olacak. Bir Fırtına Tuttu Bizi dizisinde Türk Yunan Savaşı da işin içinde olacak.

Bir Fırtına Tuttu Bizi dizisinin yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın senaristliğini ise Necati Şahin üstlenirken; yapımcısı ise son zamanların en aktif yapım şirketlerinden O3 medya yapacak.

Halit ERGENÇ(Cevdet)

1970 İstanbul doğumlu olan Halit ERGENÇ 46 yaşındadır. İstanbul Beşiktaş Anadolu lisesinde okuyan ERGENÇ Mimar Sinan Üniversitesi Opera bölümünden mezun olmuştur. Halit Ergenç’in unutulmaz projeleri arasında  Zerda, Aliye, Binbir Gece ve Muhteşem Yüzyıl serileri ile Türk dizi tarihine damga vurmayı başarmıştır.

Halit Ergenç Vatan Haini dizisinde bir asker olan Cevdet’e hayat verecektir. 

halit-ergenc-cevdet-bir-firtina-tuttu-bizi-oyuncusu

Bergüzar Korel(Azize)

1982 yılında İstanbul doğan Bergüzer KOREL 34 yaşındadır. Halit Ergenç’in eşidir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezun olmuştıur Binbir Gece ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinin eşi Halit ERGENÇ ile birlikte rol almıştır Son olarak ise Karadayı dizisinde de rol almıştır.

Azize Cevdet’in aşık olduğu kadındır.

berguzar-korelazize-bir-firtina-tuttu-bizi-oyuncusuŞebnem Hassanisoughi(Anis)

1985 yılında İstanbul’da doğan Şebnem Hassanisoughi 31 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü mezunudur.  Tatar Ramazan ve Bana Artık Hİcran de dizilerinde de rol olan  güzel oyuncu  Şebnem Hassanisough son olarak Poyraz Karayel dizisinde yer almıştır.

READ  Bir Fırtına Tuttu Bizi Tanıtım Fragmanları

Anis; Rum kökenli pavyon şarkıcısı karakteridir

sebnem-hassanisoughianis-bir-firtina-tuttu-bizi-oyuncusu

Mesut Akusta

1964 yılında Konya’da doğan Mesut AKUSTA 72 yaşındıdr. Kurtlar Vadisi ve Ezel dizileri ile ünlenen Mesut AKUSTA daha sonra tiyatroyu bırakıp dizi oyunculuğuna devam etmiştir. Son olarak ise  Karagül dizisinde canlandırdığı Kendal karakteri ile tanınır.

mesut-akusta-bir-firtina-tuttu-bizi-oyuncu

Onur SAYLAK

onur-saylak-bir-firtina-tuttu-bizi-oyuncusu

Songül ÖDEN