Bir Deniz Hikayesi Neden Final Yaptı ? Bitti 17 Kasım 9. Bölüm Var Mı Yok Mu

Ekranlardan bir deniz daha kaydı. Bir Deniz Hikayesi final kararı aldı. Peki dizi neden final yaptı neden bitti ? Ekranlara geldiği günden beri kendine has acıklı bir dram hikayesini konu alan Bir Deniz Hikayesi 10 Kasımda 9. Bölümü ile final yapıyor. İzleyenlerin ondan sonraki hafta 17 Kasımda Dizinin 9. bölümünün olmayacağını duyunca gerçekten çok üzüldü.

Erler film tarafından yapılan Bir Deniz Hikayesi neden yok ? yayından mı kalktı ? Günü Mü değişti ? soruları sıkça sorulmaya başlanmıştı malum bu soruların cevabı dizinin 8. bölümü ile final yapmasından kaynaklanıyor.

Dizi senaristleri yapımcıları ve kanaldan bu konu hakkında bir açıklama gelmedi fakat dizinin final yapıp bitmesinde ki nedeni reytinglere bağlıyoruz. Son haftalar da git gide düşen reytingleri ve diğer kanallar da ki yeni dizilerin tutması ile Bir Deniz Hikayesi arka planda kaldı. Özellikle Salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adeta piyasayı alt üst ediyor. Sonuç olarak Kanal D dizinin gününü değiştirse bile her gün bir dizi ekranlara hakim bu yüzdende Bir Deniz Hikayesi dizisi artık ekranlara gelmeyecek yayınlanmayacak ?

Bir Deniz Hikayesi Neden Final Yaptı ? Var Mı Yok Mu ?

Sizin bu konu hakkında ki düşünceleriniz neler ?

Bir Deniz Hikayesi Neden Final Yaptı ? Bitti 17 Kasım 9. Bölüm Var Mı Yok Mu (24 Yorum)

 1. finalin sonu saçma bitti. devam edebilirdi ve hakanlan zeynep keşke evlenselerdi sonu öyle bitseydi.dahada güzel şeyler olabilirdi.

 2. Kanal D ye yaziklar olsun boyle bi diziyi nasil yayindan kaldirirsiniz sadece ben deil butun turkiye bu diziyi izliyo dizinin geri yayinlamasini istiyoruz

 3. Bu dizi final yapmamış bir anda yayından kaldırılmış. Yazıklar olsun Kanal D’ye. Yayın ahlakı diye bir şey kalmamış. Sonuçta bu diziyi beğenip her hafta izleyen insanlar vardı. Onlara saygıdan bir bölüm daha çekilip dizi finallenebilirdi.

 4. Lütfen dizi devam etsin cok güzel bi dizi sali günlerini iple cekiyordum bence devam oynamali gercekten cok üzüldüm

 5. Çok üzüldüm, keşke devam etseydi. Bence Dizi yi çok kişi beğeniyor. Yalnız sürekli Reklama giriyorsunuz. Üstelik Reklamlar bazen çok uzun sürüyo. Bazen okadar kızıyorum ki Televizyonu kapatasım geliyo. Yani 2 Saatlik bir dizi 3 Saat sürüyo. Ertesi Sabah erken kalkmam gerek ama dizinin sonunu da kaçırmak istemiyorsun. Bence sürekli Reklama girmeseniz dizilerinizi daha çok izleyen olur.,Çünki Reklama girince, Izliyenler Kanalı değiştiriyor. Hiçkimse Reklam seğretmek istemiyor.

 6. Gercekten cok sacmaa madem bir yolla cikdiniz ve dizi yaptiniz bunun da dogru dürüst finalini yapin ben severek izliyordum diziyi

 7. Tamam diziyi bitirme kararı alırsın ama en azında bu diziyi izleyen insanlara karşı son bir iki bölüm daha çeker gerçek bir final yaparsın bunu izleyen insanlara karşı hakkınız olduğunu düşünüyorum Teşekkürler

 8. Tamam diziyi bitirme kararı alırsın ama en azında bu diziyi izleyen insanlara karşı son bir iki bölüm daha çeker gerçek bir final yaparsın bunu izleyen insanlara karşı hakkınız olduğunu düşünüyorum teşekkür.

 9. Bende severek izliyordum Final olabilir Ama en azından sonuca bağlanmalıydı böyle muallakta bitmesi hiç güzel değil ? 🙁

 10. Ya ciktigi ilk gunden beri kacirmadan izliyorum lutfen bitirmeyin ya mesele reytingmi abi gununu degisin ama boyle kaliteli bir filmi bitirmeniz cok yazik…

 11. Çok saçma gayet güzel bir yapım severekte izleniyordu bitmesi saçma bitiremezsiniz yapılan finalde saçma hiç bir şeye bağlanmadı sonu bu filmin devam etmesi gerekiyor….