Bir Aşk Masalı Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Gün geçmiyor ki yeni bir dizi haberi yayınlanmasın. Ancak bu kadar dizinin yayınlanması mümkün gözükmüyor. Bazı dizilerin ertelendiğini veya 3-5 bölümlük olduğunu düşünürsek ne demek istediğimi anlamış olursunuz. Bir de çuvalla paralar verilip fiyasko olan diziler var. Önemli oyuncularla kadrosunu güçlendiren sonra da fiyasko yaşayan dizilerin varlığı da cabası. 

Ne diyelim bu dizide inşallah bu saydıklarımız gibi olmaz. Bu sezonda yayınlanması beklenen dizilerden biri de Bir Aşk Masalı olarak açıklandı. Dizinin yönetmeni, senaristi, konusu ve oyuncuları ile ilgili hiç bir bilgi verilmedi. Ancak dizi ile ilgili çalışmaların hızlandığı haberini aldık.

Muhtemelen genç yeteneklerin yer alacağı diziyi Meryem dizisi ile büyük yankı uyandıran TMC Yapım üstleniyor. Aliye, Bir İstanbul Masalı gibi dizilerin de yapımcısı olan TMC Yapım iki yeni dizi duyurdu. Bu dizilerin birisi Bir Aşk Masalı olurken diğeri de Aşk Madeni oldu. Kanalı ve zamanı belli olmayan dizinin sezonda yayınlanacağı gelen bilgiler arasında.

Bir İstanbul Masalı Tanıtım Fragmanı

Henüz Yayınlanmadı.

 

dizibilgi google play