Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 05 Mar 2020 Bir Annenin Günahı  0

Dizi şöleni yaşadığımız gibi yoğun finallerinde yaşandığı 2020 yılı yeni bir dizi ile daha karşımıza çıkıyor. Fox TV’de yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı dizisinin yapımcılığını Limon yapım üstleniyor. Son olarak Avlu ve Savaşçı dizilerin yapımcılığını üstlenmiş olan yapımcı şirketi Bir Annenin Günahı dizisi oyuncuları kadrosunu açıkladı. Filipinler’de yayınlanan Hanggang Saan adlı diziden uyarlanan dizinin başrol oyuncuları da belli oldu.

Fox TV’nin dizi konusunda elde ettiği başarı seyircinin endişesinin giderilmesini de sağladı diyebiliriz. Kadın dizisinde ki dram dolu sahnelerle yakaladığı seyirci potansiyelini Bir Annenin Günahı dizisinde kullanacak gibi görünüyor. Çünkü Bir Annenin Günahı dizisinin de yeri geldiğinde seyircisini hüzne boğacak sahneler izleyeceğiz.

Yönetmenliğini Yüksel Aksu ve  Filiz Gülmez Pakman’ın beraber paylaştığı Bir Annenin Günahı dizisinin senarist koltuğunda da Özlem Atasoy ile Yeşim Aslan oturuyor. Dizi oyuncularına baktığımızda bir çok usta isim karşımıza çıkıyor. Tabii tutmasındaki en büyük faktörün dizinin konusu olduğunu da söylemeden geçemeyiz.. Peki Bir Annenin Günahı dizisinin konusu nedir diye merak ettiğinizi duyar gibiyim. Birazda ondan bahsedelim ve sonrasında Bir Annenin Günahı oyuncularına göz atalım.

Bir Annenin Günahı Dizisinin Konusu

Dizinin konusunun temeline indiğimizde adalet üzerine olacağını görmekteyiz. Bir annenin haksız, suçsuz yere yargılanması ile diziye start verilecek. Bu annenin kalp hastası olan evladı için verdiği mücadele dillere destan bir şekilde anlatılacak. İşte tam da bu parayı ararken işlemediği bir suç yüzünden hapse atılacak. Bir Annenin Günahı dizisindeki bu büyülü hayat mücadelesi bizleri de meraklandırmıyor değil. Umarız seyirciyi sıkan bir yapım yerine Fox TV’ye yakışır bir yapım olur.

Bir Annenin Günahı Oyuncuları ve Karakterleri


Özge Özberk

1976 yılında doğan Özge Özberk İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşını kadını olmayan Özge Özberk, deli dolu bir kişiliğe sahiptir. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünü başarıyla tamamlamış oyunculuk üzerine olan eğitimini de Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Bir Annenin Günahı dizisi kadın başrol oyuncusu olarak dizide rol alacak. Yeni dizisinde başarılar diliyoruz.


Mehmet Aslantuğ

Son olarak Kördüğüm dizisinde canlandırdığı karakteriyle hatırladığımız Mehmet Aslantuğ 1961 Samsun doğumludur. Öğrencilik yıllarında tiyatroya olan ilgisini keşfeden usta oyuncu o yaşlarda okul tiyatro bölümlerinde küçük küçük projelerde yer almıştır. Bir çok başarıya imza atan Mehmet Aslantuğ son olarak Altın Objektif(1998) ödülüne layık görülmüştür.


Hafsanur Sancaktutan

Gençliğinin baharında gösterdiği başarılarla adını Bir Annenin Günahı dizisinde yazdırmayı başaran güzel oyuncu 20 Mart 2000 doğumludur. Küçük yaşlardan itibaren tiyatroyla ilgilenen başarılı oyuncu bu yaşına rağmen bir çok ödüle aday gösterilmiştir. Göz kamaştıran güzelliği ile diziye renk katacağına eminiz. Kariyerinde ve yeni dizisinde başarılar diliyoruz.


Mert Yazıcıoğlu

1993 yılında İstanbul’da doğan Mert Yazıcıoğlu 27 yaşındadır. Aydın Üniversitesi İşletme Bölümünü başarıyla bitiren yakışıklı oyuncu Dedemin İnsanları adlı filmde gösterdiği başarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ardından Karagül dizisinde rol almıştır. Kariyerinin baharı sayılan bu yıllarda Bir Annenin Günahı dizisi oyuncularından biri olmayı başaran Mert Yazıcıoğlu’na başarılar diliyoruz.


Pamir Pekin

Özellikle reklamlardan tanıdığımız Pamir Pekin dizi sektöründe adını duyuramayan isimlerden biridir. 1979 yılında dünyaya gelen Pamir Pekin’in ilk dizisi Komiser Nevzat olmuştur. Bir dönemler adı Serenay Sarıkaya ile anılan yakışıklı oyuncu bekar olarak hayatına devam etmektedir.


Deniz Barut

1983 yılında Denizli’de dünyaya gelen Deniz Barut’u bir çok kişi Cansu Dere’ye(Eyşan) benzetmektedir. Kaybolan Yıllar isimli dizi ile oyunculuk kariyerine adım atan Deniz Barut daha sonra Lale Devri, Kara Para Aşk ve Anneler ile kızları dizilerinde rol almıştır.

Oyuncu kadrosu en kısa zamanda güncellenecektir arkadaşlar.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.