Bir Aile Hikayesi Ufuk Damar (Serkan Keskin) Kimdir?

Bir Aile Hikayesi Dizisinin 2. Sezon Başlama Tarihi belli oldu.

 “Bir Aile Hikayesi’’, 14 Eylül Cumartesi saat 20.00’de 2.sezonuyla izleyicisiyle buluşacak.

Diziye yeni katılan ismi Leyla ile Mecnun’un İsmail Abi’si Serkan Keskin oldu. Artık onun adı Ufuk Damar.

bir aile hikayesi ufuk damar serkan keskin

Bir Aile Hikayesi Ufuk Damar Kimdir?

Berk (Birkan Sokullu)’nun eski eşi Nil (Ezgi Eyüboğlu)’i tekrar kazanmak için çabalarken karşısına büyük bir rakip olarak hayat iştahı çok kabarık, enerjisi yüksek, efkarı bile neşeli bir doktor olan Ufuk Damar çıkacak.

bir aile hikayesi ufuk damar serkan keskin

Serkan Keskin Kimdir?

25 Kasım 1977 İzmit doğumlu oyuncu ve müzisyen. Serkan Keskin oyunculuk hayatına doğup büyüdüğü şehir olan İzmit’te başladı. 1997 yılında ünlü tiyatro yönetmeni Işıl Kasapoğlu’nun genel sanat yönetmenliğinde kurulan İzmit Şehir Tiyatrosu bünyesinde açılan tiyatro kursunda başladı.

1999-2002 yılları arasında olduğu Akademi İstanbul tiyatro okulunda tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya’ya katıldı ve uzun yıllar bu grupta oyuncu, yönetmen olarak çalıştı.

Tiyatroda ise, William Shakespeare, Moliere, Bertolt Brecht, Max Frisch ve Abel Gonzales Melo gibi dünya tiyatro edebiyatının ve Orhan Kemal, Turgut Özakman, Sait Faik, Güngör Dilmen gibi yazarların eserlerinde rol aldı. Serkan Keskin, 2011 yılnda, TRT’de tarafından yayınlanan, Leyla ile Mecnun dizisindeki “İsmail Abi” karakteri ile daha geniş kesimlerce tanındı.

2012 yılında 32. İsmail Dümbüllü Ödülü Serkan Keskin’e verildi.

Serkan Keskin, 2013 Mart ayında Leyla ile Mecnun dizisi ekibiyle birlikte kurulan Leyla The Band müzik grubunda bas gitarda yer almıştır.

Serkan Keskin, 2015 yılının Şubat ayında başlayan ve Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yaptığı Beş Kardeş dizisindeki kardeşlerden en büyük olan Balıkçı Sait rolünü canlandırmıştır.

dizibilgi google play