Bir Aile Hikayesi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, Yönetmenliğini Merve Girgin’in yaptığı ve Senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun yazdığı ‘’This Is Us’’ dizisinin uyarlamasında Başrolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşacak. Dizinin kadrosunda ayrıca; İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan gibi deneyimli isimler de yer alacak.

Dünyaca ünlü This Is Us uyarlaması olan ‘Bir Aile Hikayesi’ dizisi Şubat ayında Fox TV ekranlarında olacak. 

Bir Aile Hİkayesi Dizisi Konusu

Aynı gün otuz beşine basan dört insan. Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere.

Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı başlar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sen Anlat Karadeniz 43. Bölüm Fragmanı

Bu beş insanın başına ne gelirse gelsin, onların bildikleri bir şey var; Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey.

Bir Aile Hİkayesi Oyuncuları

Songül Öden (Reyhan)

Celil Nalçakan (Cem)

Birkan Sokullu (Berk)

Olgun Toker (Mahur)

Elçin Afacan (Beste)

İrem Sak 

Alper Saldıran

Ali Seçkiner Alıcı

Serkan Ercan

Bir Aile Hikayesi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste) (3 Yorum)