Bir Aile Hikayesi Nil (Ezgi Eyüboğlu) Kimdir?


Uzun süredir ekranlarda olmayan güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu FOX’un sevilen dizisi “Bir Aile Hikayesi”ne dahil oluyor. En son 2017 yılında Payitaht Abdülhamid dizisinde 25 bölüm Melike Ahsen olarak rol alan Ezgi Eyüboğlu, yeniden ekrana dönerek hayranlarını mutlu ediyor.

Bir Aile Hikayesi Nil Kimdir?

Ezgi Eyüboğlu, Birkan Sokullu’nun oynadığı Cem karakterinin eski sevgilisi Nil olarak ekrana gelecek.

Fragmanı instagram sayfasından paylaşan Ezgi Eyüboğlu, diziye dahil olduğunu “Çok sevdiğim bir işe dahil oluyorum bu Cumartesi” sözleri ile duyurdu.

Bir Aile Hikayesi Ezgi Eyüboğlu Kimdir?

15 Haziran 1988 İstanbul doğumlu olan Ezgi Eyüboğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında bale bölümünü bitirmiştir. Annesi Kimya Öğretmeni, babası ise bankacıdır. Ailenin tek çocuğudur. 2007 yılından itibaren çeşitli defile ve organizasyonlarda modellik yapan güzel oyuncu, farklı zamanlarda televizyon dizilerinde değişik roller üstlenmiştir.

2001 yılında Elite Model Look güzellik yarışmasında 3. lük elde etmiştir. 2012 yılı itibariyle, Muhteşem Yüzyılda Aybige Hatun rolüyle dikkat çeken Ezgi Eyüboğlu, Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde Zeynep karakterini üstlenmiştir.

2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile evlenmiştir.

İşte Ezgi Eyüboğlu’nun 11. bölüm 2. fragmanındaki görüntüsü:

dizibilgi google play