bir aile hikayesi dizisi neden final yapıyor

Bir Aile Hikayesi Dizisi Neden Final Yapıyor?

Burak 03 Eki 2019 Bir Aile Hİkayesi  0

Fox TV ekranlarında Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Bir Aile Hikayesi dizisi 20. bölümünün yayınlanması ile ekranlara veda edecek.

5 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan 16.bölüm ile yolculuğuna devam edecek olan dizi, 20. bölümle birlikte final yapacak. Dizinin finaline tam olarak 5 bölüm kalmış bulunuyor.

Amerikan dizisi This İs Us’tan uyarlama olan Bir Aile Hikayesi final yapma kararı aldı. Hayranlarını üzen karar sonrasında Bir Aile Hikayesi, 20. bölümde yapacağı final ile ekranlara veda edecek.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Songül Öden, Celil Nalçakan ve Olgun Toker’in yer aldığı Bir Aile Hikayesi 20. final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Henüz yayından kaldırılma nedeni hakkında bir açıklama yapılmayan Bir Aile Hikayesi’nin düşük reytingler nedeniyle ilerleyen haftalarda ekranlara gelmeyeceği düşünülüyor.

bir aile hikayesi dizisi neden final yapıyor

BİR AİLE HİKAYESİ FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Bir Aile Hikayesi final mi yapacak? Bitiyor mu? Nedeni ne? Geçtiğimiz sezonun sonuna doğru Fox ekranlarında başlayan uyarlama dizi Bir Aile Hikayesi kısa sürede çok sevilmiş ve cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmuştu. Yaz boyu ekranlara gelmeyen Bir Aile Hikayesi ne yazık ki yeni sezonda istenilen reyting oranlarına ulaşamadı. Sosyal medyadaki popüleritesi de azalan Bir Aile Hikayesi için final kararı kaçınılmaz oldu. Peki Bir Aile Hikayesi neden bitiyor?

BİR AİLE HİKAYESİ FİNAL

Bir Aile Hikayesi Neden Bitiyor?

Bir Aile Hikâyesi, 20. bölümde final yapacak. Dizi, geçen cumartesi yayınlanan 15. bölümüyle reyting sıralamasında totalde 4. olmuştu. Henüz yayından kaldırılma nedeni hakkında bir açıklama yapılmayan Bir Aile Hikayesi’nin düşük reytingler nedeniyle ilerleyen haftalarda ekranlara gelmeyeceği düşünülüyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir