Bir Aile Hikayesi Derya Tepeli (Seren Şirince) Diziden Neden Ayrıldı?

Burak 17 May 2019 Bir Aile Hİkayesi  0

Fox TV ekranlarında Cumartesi akşamları izleyici ile buluşmakta olan Bir Aile Hikayesi dizisinde Derya Tepeli karakterine hayat veren Seren Şirince diziye veda ediyor.

Bir Aile Hikayesi Derya Tepeli Seren Şirince diziden Neden Ayrılıyor?

Dizide Derya Tepeli karakterine hayat veren Seren Şirince, diziden ayrılıyor. Şirince, instagram hesabından yaptığı bilgilendirmede rolünün sadece 12 bölüm olduğunu ve diziye veda edeceğini bildirdi.

Bu ayrılık dizinin hayranlarını üzdü. Şirince “Yeni projelerde görüşmek üzere” diyerek dizinin hayranlarına veda etti.

Bir Aile Hikayesi Derya Tepeli Seren Şirince Kimdir?

1 Ocak 1991 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir’de, Han Tiyatrosunda Rüçhan Gürel’in eğitimleri ile tiyatroya adım atan Güzel oyuncu; üniversite eğitimini sürdürürken, 2012 yılında “Araf Zamanı” adlı dizi filmden teklif alarak dizi film oyunculuğuna ilk adımını attı. Sonrasında da dizi oyunculuğuna devam etmiştir.

2014 yılından beri tiyatro kariyerine, Talimhane Tiyatrosunda “Göl Kıyısı” adlı oyunla, profesyonel olarak devam etmektedir. Aynı zamanda reklam filmlerinde de rol almaktadır.

Güzel oyuncu; 155cm boyunda, 45 kilo ve Oğlak burcudur. “Güllerin Savaşı” dizisinden, ‘Cihan’ karakteriyle tanıdığımız Sercan Batur ile sevgilidir.

Seren Şirince; 2015 yılında, yaz dizisi olarak başlayan “İlişki Durumu: Karışık” adlı dizide ‘Ayşegül’ karakteriyle kariyerinin en iyi çıkışını yaşamıştır. Sonraki sene aynı dizinin devamı niteliğinde olan “İlişki Durumu: Evli” adlı dizisi ise pek ilgi görmeyince 4. Bölümünde final yapmıştır.

Seren Şirince “İlişki Durumu: Karışık” adlı dizisindeki performansıyla birçok ödül kazanmıştır.

Seren Şirince’nin Aldığı Ödüller

2016 yılında Yeditepe Üniversitesi 4. Dilek Ödülleri’nde Yılın En İyi Komedi Kadın Oyuncusu Ödülüne layık görüşmüştür. Yine aynı sene içerisinde Ege Üniversitesi 5. Medya Ödülleri kapsamında En İyi Kadın Dizi Oyuncusu Adayı seçilmiştir. 2016’da 5. Fashion TV Moda Ödülleri kapsamında Yılın En Moda Dizi Çifti Adayı (Ayşegül – Can karakterleri) olarak rol arkadaşı Berk Okay ile ödül almıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Bir Aile Hikayesi Derya Tepeli (Seren Şirince) Diziden Neden Ayrıldı?” üzerine 1 yorum

  1. GÜLALEK dedi ki:

    Bu oyuncu çok güzel çok tatli ben bu kiza bayiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.