Bıçak Sırtı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bıçak Sırtı dizisi izleyenlerden tam not almayı başardı. Sev Yeter dizisinden sonra eski dizileri tekrar yayına getiren kanal Bıçak Sırtı dizisi tekrar ekranlarda olacak. Hint Dizisi 2 Mart 2015 ile 14 Aralık 2016 tarihlerinde yayınlanmış ve 30 dakikalık toplam 469 yayın ile izleyicinin sevgisine sunulmuştur. Dizinin asıl adı Swaragini olan bu dizi Türkiye de total de 156 bölüm yayınlanacak. 30 dakikalık bölümler birleştirilerek 90 dakikalık şekilde 156 bölüm yayınlanacaktır.

Bıçak Sırtı Oyuncuları

Helly Shah ( Swara Sanskaar Maheshwari Kimdir? )

Hindistanlı oyuncu Helly Shah 7 Ocak 1996 yılında doğmuştur. Küçük yaşlardan itibaren ekranlarda olan oyuncu şuanda 23 yaşındadır. Hint dizilerinde çocuk oyuncu olarak başladığı kariyeri şuanda tüm hızı ile devam etmektedir. Halen Devanshi isimli hint dizisinde başrol oynamaktadır.

Tejaswi Prakash Wayangankar ( Ragini Lakshya Maheshwari kimdir? )

Arabistan doğumlu oyuncu Tejaswi Prakash Wayangankar 10 Haziran 1992 doğumludur. Yüksek öğrenimini müzik etiğimi üstüne almasına rağmen oyunculuk üzerine kendini geliştirmiş ve dizilerde oynamaya başlamıştır. Boyu 1.63 metre olan oyuncu 55 kg’dir. İsminden en sık bahsedilen dizi olarak ise Swaragini diye bahsedebiliriz.

Namish Taneja ( Lakshya Durga Prasad Maheshwari kimdir? )

Dizinin en önemli erkek oyuncuları arasında olan Hindistan doğumlu Namish, oldukça başarılı bir oyuncudur. 11 Eylül 1994 doğumlu olan oyuncu Başak burcudur. Oldukça şanslı olan oyuncunun oyunculuk kariyerinin başlangıcı bir hayli ilginçtir. Delihi şehrinden Mumbai’ye geldiğinde bir film setinin oyuncu seçmelerini görür ve seçmelere katılır. Seçmelerde başarılı olan oyuncunun oyunculuk kariyeri de bu şekilde başlamış olur. 1.75 metre boyunca olan oyuncu 70 kg ağırlığındadır.

Birçok oyuncu arasından sıyrıldıktan sonra ünlenen oyuncu bıçak sırtı oyuncuları arasında yer almıştır.

Varun Kapoor ( Sanskaar Ram Prasad Maheshwari kimdir? )

Dizi de ki ismi oldukça uzun olan bu oyuncu ülkemizde tanınan en önemli oyuncular arasında yer alır. 28 Ağustos 1987 doğumlu olan oyuncu Arslan burcudur. Ülkemizde tanınmasını sağlayan dizilerin başında ise İki Yabancı dizisi başta gelmektedir. Oyuncu evlidir. 2018 de yayınlanan Varun Kapoor 2018 de başrol oynamış ve 2018’in en çok izlenen doktor dizisi olmuştur.

Nagesh Salwan ( Durgaprasad Maheshwari kimdir? )

Lakşiya’nın babası ve Marwari topluluğunun başkanıdır.

Akanksha Chamola ( Parineeta Maheshwari kimdir? )

Adarsh’ın karısıdır.

Alka Kaushal ( Parvati Gadodia kimdir? )

Hindistan’ın en eski oyuncularından biridir. 2 Eylül 1969 yılında Hindistan da doğmuştur. Başak burcudur. Birçok dizi ve filmde rol almıştır. Zor Sevda dizisinde tanıdığımız bu oyuncu, oyunculuğun yanı sıra yapımcılık da yapmaktadır.

Konu ile ilgili yapılan aramalar

Bıçak Sırtı oyuncuları, bıçak sırtı başrol oyuncusu, bıçak sırtı oyuncu kadrosu, bıçak sırtı karakterleri

dizibilgi google play

Bıçak Sırtı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste) (18 Yorum)

  1. sanskara bayiliyorum swara ile birbirlerine ne kadar yakisiyorlar haksizmiyim arkadaslar

    • Evet bence de haklısın ben onlara çok bayılıyorum sanskar ve swaraya ve bunları da unutmayalim ragini ve laksiya