Bıçak Sırtı Dizisi 85. Bölüm – 86. Bölüm Özeti 10 – 11 Ocak 2020 Sanskar Evleniyor

Burak 03 Oca 2020 Analizler  0

Bıçak Sırtı Dizisi 85. Bölüm Shekhar Sanskar’a onunla hiçbir şikayeti olmadığını söylemesi ile başlıyor, ancak ikinizin arasında çok fazla fark var diyor. Ondan bir karar almamasını istiyor. Sanskar, Laksh’ın birçok hata yaptığını kabul ettiğini söylüyor. Bende bir çok hata yaptım da diyor. Evlilik döneminde Ragini ile birlikte Swara ve Laksh’a yanlış yaptığını ve Swara’nın onu affettiğini söylüyor. Shekhar, bunların iki farklı şey olduğunu söylüyor. Swara’nın affetmesinin sebebi merhametli olması diyor. O sırada doktor gelerek Shekhar’ı selamlar. Ragini’yi kontrol etmek için içeriye giriyor. Ragini’yi tekrar muayene ederek baya gelişme var diyor. Bütün gece onunla ilgilenmişsiniz gibi görünüyor diyor. Ragini o sırada Laksh’ın bütün gece ona baktığını ve bağladığı kutsal ipi hatırlıyor. Sumi, Shekhar’a Laksh’ın bütün gece burada olduğunu ve Ragini ile ilgilendiğini söylüyor. Laksh yanlışlar yaptı diye ona kötü biri diyemeyiz diyor. Shekhar gitmek üzereyken Ragini dur bir şey söylemek istiyorum der. Shektar seni dinliyorum diyor. Bıçak Sırtı 10 Ocak Özeti devam ediyor..

Ragini,  şu anki durumum yüzünden ona kızgın olduğunu biliyorum ama bir gerçek var ki ben Laksh’ı çok seviyorum ve bu değişmeyecek ancak sen hangi kararı verirsen ona saygı duyacağım. Ailemin iyileşmem için doğru kararı alacağına inancım tam diyor. Shekhar şaşırarak ona doğru bakakalır.

Shektar yumuşuyor bazı gelişmelerden sonra barışmayı kabul ediyor ve Sanskar’ın mutluluğunu istiyor. Shekhar, Dadi ve Sumi’yi görüyor. İnsanlar onlara bakıyorlardır. Dadi insanların neden bize bakıyor diye soruyor. Shektar ise barış sağlandığı için dikkatleri çektik diyor. O sırada Laksh ve Ragini’yi gelin kıyafetleriyle oraya getiriyorlardır. Herkes gelin kıyafetlerinde Laksh ve Ragini’yi görmekten mutlu olur. Sujata, Dadi’ye çok mutlu olduğunu söyler ve gerçekten büyük yürekli olduklarını söylüyor. Dadi, bugün evliliği yapmayı düşündüklerini söylüyor, çünkü herşey rayına oturmuşken evlilik tamamlansın istiyor. Laksh ve Ragini çelenk değiştirirken arkadan mutluluğu ifade eden bir müzik veriyorlar. Herkes onların mutluluğundan memnun bir şekilde onlara bakıyor ve evlilik için masaya oturuyorlar.

Pandit Ji onlardan ayağa kalkmalarını istiyor. Swara ve Sanskar çok mutlu görünüyorlardır. Pandit ji, evliliğin tamamlandığını ve onlardan büyüklerin kutsamasının gerektiğini söyler. Laksh ellerini tutar. Önce Pandit Ji’nin hediyesini daha sonra da diğer insanların aldığı hediyeleri kabul ederler.

Sujata, bugün çok mutlu olduğunu söylüyor. Swara ve Ragini gülümsüyor. Parineeta şüphelenerek Adarsh’a bakar. Daha sonra odalarında Adarsh, Parineeta’ya Sujata’nın söyledikleri hakkında kötü hissedip hissetmediğini sorar. Annapurna oraya gelirek içeri girebilir miyim der ve içeri girer. Annapurna her şeyin yolunda olduğunu söyler.

Laksh odaya gelir. Tuvalet masasının önünde Ragini’ye bakarak ona sarılır. Ragini çok utanır. Birbirlerini kızdırır ve gülerler. Cilveleşen yeni evli çift, yatağın üstüne oturarak birbirlerine doğru hareket ederler. Bıçak Sırtı Dizisi 10 Ocak 85. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bıçak Sırtı Dizisi diğer bölüm özetlerini okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Bıçak Sırtı Dizisi 85. Bölüm – 86. Bölüm Özeti 10 – 11 Ocak 2020 Sanskar Evleniyor” üzerine 6 yorum

 1. Güzel dedi ki:

  Çok güzel film Anonim san çok doğru söyledin. Sanskar lakşiýadan çok guzel

 2. Anonim dedi ki:

  Bicak sirti finalda yeni dizsini istyoru
  s

 3. Anonim dedi ki:

  sıvara gunah hıc kutuluk etmedı ya ama ragınıde sırf lakşa icin yaptı ama lakşa ragınıyı sevıyomu yoksa yıne oyun oynuyo lutfen ragının başınada bişey gelsın ya lutffffffen laksa sevsın onu ya özetlerı beklıyoz

 4. Anonim dedi ki:

  hep sıvara hep sıvara bırazda ragının başına gelsın ya ragının başına bişey gelmıyo bu sefer ragının başına bişey gelsın lütfen lütfen

 5. Nihat dedi ki:

  Sanskar başkasıylamı evleniyor başlıkta sanskar evleniyor yazıyor

 6. Arzu dedi ki:

  I günler arkadaşlar dizi i gidio analiz için çoh teşekkür edirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir