Bıçak Sırtı Dizisi 83. Bölüm Özeti 8 Ocak 2020 Yeni Bölüm Fragmanı

Burak 31 Ara 2019 Analizler  0

Bıçak Sırtı Dizisi 83. Bölüm 8 Ocak, Dadi’nin Sumi’yle alay etmesi ile başlar ve Ragini’nin kızı olmadığını söyler. Swara, Ragini’nin yanında oturur ve beni dinleyin der. Ragini ondan eve gitmesini ister ve Sanskar’ın da yaralandığını ona ihtiyacı olduğunu söyler. Swara hayır der. Ragini onu sonunda ikna eder. Swara, Dadi’nin kutsamalarını alır ve Sumi’ye sarılır. Sumi’den Ragini’nin durumu hakkında bilgi sahibi olmasını ister. Swara eve ulaşır. Sujata Swara’ya Sanskar’ın ilaç içmediğini söyler. Sanskar, Swara ona sorduğunda içtiğini söyler. Sujata ona Ragini’yi sorar. O da yakında iyi olacağını söyler. Sanskar, aslında ilaç içmek istemediğini söyler ve Swara’ya sen gerilince içti der.

Ragini senin yüzünü güldürmek için başka ne yapabilirim diye sorar. Swara ondan her zaman yanında olmasını ister. Başını omzuna yaslar ve romantik bir ortam oluşur. Laksh oraya gelir. Onların oturduğunu görür ve ben daha sonra geleyim der. Swara dur neden geldin söyle der. Laksh buraya Ragini’nin nasıl olduğunu sormaya geldim der. Swara hala ateşi olduğunu ama iyi olacağını söyler. Laksh her şeyin onun hatası olduğunu düşünüyor ve yanında olması gerektiğini düşünüyor. Shekhar Ragini’nin Swara’ya yardım etmesine izin verdiği için kendini suçlar. Sumi, Ragini’nin Laksh’ın hayatını kurtardığını söyler. Bıçak Sırtı 83. Bölüm Özeti devam ediyor..

Sumi, Dadi’den yemek yemesini ister. Dadi yemek istemiyorum der. Shekhar onu zorla da olsa yemesi gerektiğini söyler. Laksh gizlice evlerine girer ve saklanır. Sumi mutfağa gider. Laksh, Ragini’nin odasına girmeyi başarır. elini tutarak seni byalnız bırakmayacağını söyler. Söz veriyorum seninle kalacağım ve tüm problemlerle savaşacağım der. Dadi Shekhar’a kimsenin Ragini’yi görmeye gelmediğini söyler ve Laksh’ın kurtardığını söyler. Shekhar burada yabancılara ihtiyacımız yok der. Shekhar’a Ragini’nin odasına gideceğini söyler. Laksh onu duyar ve saklanmaya çalışır.

Dadi Ragini’nin odasına gelir ve uykusunu görür. Ragini’den iyileşmesini ister ve başına bir şey gelmesine izin vermeyeceğine söz verir. Sumi Dadi’den yemek almasını ve yemesini ister. Dadi tekrar hayır der. O sırada Laksh saklanıyordur. Sumi onu yemek yemeye ikna eder ve oradan alır. Laksh çıkıyor ve Ragini’nin yatak tarafında tekrar oturuyor. Beni kurtardığın için teşekkür etmeyeceğim çünkü teşekkür etmek çok az kalır der ve elindeki kutsal ipliği bağlar.

Sanskar Swara’ya sarılır ve onu çok sevdiğini söyler.  Sensiz kalamam. Sen benim herşeyimsin der. Swara gülümser. Sanskar, Ragini’nin iyi olacağını söyleyerek teselli eder. Bıçak Sırtı Dizisi 8 Ocak Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir