Bıçak Sırtı Dizisi 82. Bölüm Özeti 7 Ocak 2020 Yeni Bölüm Fragmanı

Burak 31 Ara 2019 Analizler  0

Bıçak Sırtı 7 Ocak Yeni Bölümü Özeti Ragini’nin Laksh’ı aramasıyla başlıyor. Swara oraya gelir. Swara Laksh’ı arar ve telefonu çalmaya başlar. Telefonu çalan Laksh’ı zil sesini takip ederek bulmaya çalışırlar. Tania onları durdurmaya çalışır ve Swara’ya çubukla saldırmak üzeredir. Swara onu farkeder. Onunla savaşır ve Ragini’den gidip Laksh’ı aramasını ister. Ragini, Laksh’ın elinin bağlı olduğu ipi bulur ve Swara’ya Laksh’ın burada olduğunu söyler. Tania, Swara’yı vurmak üzeredir, ancak tam o sırada Sanskar gelip çubuğu tutar ve çubuk Tania’nın başına çarpar. Bilinçsiz bir şekilde yere düşer. Sanskar ve Swara da oraya gider ve duvarı kırmaya başlarlar. Laksh’a verilen uyuşturucunun etkisi geçmeye başlamıştır ama yine de halsizdir. Ragini Laksh’ı çağırır. Sanskar ve Swara onu görünce rahatlar. Tania uyanarak kendine gelir ve insanların Laksh’ı kurtaramayacağını söyler.

Laksh Ragini!! diye bağırır. Tania onu tekrar bıçaklamak üzeredir, ancak Sanskar elini tutar. Yaralı olan Ragini Laksh’a gider ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Tuğlaları söker atar ve ona ulaşır. Polis oraya gelir ve Kavya’yı tutuklar. Kavya hiç kimseyi bırakmayacağını söyler. Müfettiş, Constable’dan ambulans çağırmasını ister. Ragini Laksh’ın başına bir şey gelmeyeceğini garanti etmişti. Swara’ya kimsenin Swaragini’yi kaybettiremeyeceğini söyleyerek gözlerini kapatır. Bıçak Sırtı 82. Bölüm Özeti devam ediyor.

Laksh, Swara ve Sanskar şok olarak paramparça olurlar. Swara, Ragini ile olan anlarını hatırlar ve o anlar sahneye gelir. Hastaneye giderken ambulanstayken hüzünlü bir şarkı çalar.. Laksh, Ragini’ye hiçbir şey olmayacağını söyler. Onu hastaneye götürüyorlar. Hemşire Laksh’tan düzgün oturmasını ister ve yaralarına pansuman yapacağını söyler. Laksh bişeyim yok benim sen Ragini ile ilgilen der.

Laksh hatalarını fark eder ve Ragini’den özür diler. Ayağa kalkmasını ve onu cezalandırmasını ister. Ragini’ye aniden bir şey olur. Hemşire Doktor’u arar veçabuk gelmesini ister. Onu hastaneye götürüyorlardır. Dadi Swara’dan Lado’nun yanına gelmemesini ister. Sumi ve shekhar şok edici duruyorlar. Doktorlar Ragini’ye müdahale eder. Sanskar Swara’dan oradan ayrılmamasını Ragini’nin ona ihtiyacı olduğunu söyler. Doktor iyi haberi verir ve yaraları derin değil der. Oradan ayrılır.. Dadi onu eve götürmekte ısrar eder. Doktor eve gitmesine izin verir.

Daha sonra Doktor eve gelir ve Ragini’yi kontrol eder. Ragini’nin ateşi çıkmış ve şok geçirebilecek seviyeye gelmiştir. Doktor bunu söyler. Swara tekrar korkarak soğuk su getirir ve doktora verir. Doktor onlardan ilaç getirmelerini ister ve bir saat sonra iğne yapacağını söyler. Dadi iyi olup olmadığını sorar. Doktor ateşi düşene kadar birşey söyleyemeyiz der ve onu yoğun bakım ünitesine almamız, hastaneye yatırmamız gerekiyor der. Dadi, Ragini için endişelenerek ağlar ve iyileşmesi için dua eder. Sumi, Ragini’mizin iyi olacağını söyleyerek Swara’yı sakinleştirmeye çalışır.

Swara ağlıyordur. Annapurna onu arar. Swara telefonu açar. Annapurna ona Ragini’yi sorar. Swara, iyi olduğunu, ancak yüksek ateşi olduğunu söyler. Dadi Swara’nın arkasına gelir ve Ragini’nin hayatını mahvettiği için onu azarlar. Neden huzur içinde yaşamasına izin vermedin diyerek hesap sorar. Shekhar gelir ve sen ne diyorsun der. Dadi ondan sessiz kalmasını ister ve Shekhar’ı Ragini’yi Swara ile gönderdiği için suçlar. Bıçak Sırtı Dizisi 7 Ocak Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

Bıçak Sırtı Son Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Bıçak Sırtı Dizisi 82. Bölüm Özeti 7 Ocak 2020 Yeni Bölüm Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Merve dedi ki:

    Neden sawaraRaginiheqacıgeçmeryornedeheqiyiinheqacıçekyorsawaraRaginiheqmulltsaolsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir