Bıçak Sırtı 90. Bölüm 91. Bölüm Özeti 15 Ocak 16 Ocak 2020

Burak 10 Oca 2020 Analizler  0

Bıçak Sırtı 90. Bölüm 91. Bölüm Özeti, Parineeta’nın Adarsh’a onun için bir hediye almak istememesine rağmen neden tatlı getirdiğini sormasıyla başlar.  Adarsh, almak istediğini ve bunun senin için özel olacağını düşündüğünü söyler. Herkes şok olur. Adarsh ​​oradan ayrılır.  Konuklar, Annapurna’yı ritüelleri için davet eder ve  onlarda çıkarlar. Annapurna tamam geleceğim der. Surekha, Parineeta’ya Adarsh’ın kalbini kırarak yanlış yaptığını ama herşeyin yoluna gireceğini söyler.

Dadi Annapurna’ya bizde kalkalım diyerek  ayrılacaklarını söyler.  Annapurna onlara geldikleri için teşekkür ederek Jyoti’nin evine gidip geleceklerini söyler. O sırada  Sujata, Parineeta’dan evde dinlenmesini ister.  Annapurna onunla kimin kalacağını sorar.  Sujata ise onun bir çocuk olmadığını ve hizmetkarların ona yardım etmek için burada olduğunu söyler.  O da Swara ve Ragini’nin gelmesi gerektiğini söyler. Sessizlik olur ve oradan ayrılırlar. Bıçak Sırtı Özeti 13 Ocak 14 Ocak devam ediyor..

Dadi su içer ve Sumi’ye Shekhar neden erken alışverişe gitti diye sorar.  Sumi, bugün müşteri yoğunluğu olduğunu söyler. Dadi günler sonra her şeyin iyi olduğunu bu yüzden de mutlu olduğunu dile getirir. Sumi evet diyerek ben sana bir çay getireyim der. Dadi onu durdurur ve iki kızımızın mutluluğu resmen bizi de mutlu ediyor demi der.  Sumi evet ama Parineeta için kendimi kötü hissediyorum der. Dadi, Parineeta’nın Adarsh’ı azarladığını duyunca şok olduğunu söyler.

Diğer yandan herkes eve geri döner. Sujata kahvaltı yapacaklarını söyler.  Annapurna, Parineeta ve Adarsh’ı sorar.  Surekha onların odada olduklarını yanlış anlaşılmayı çözmeye çalıştıklarını söyler.  Evin tüm erkekleri eşlerine tatlı yapıyorlardır.  Sanskar, umarım bu tatlıyı yedikten sonra benim hakkımda körü konuşmazsınız diyerek güler. Surekha Utara’ya tatlı yemesini ve kahvaltı yapmasını söyler. Utara istemiyorum diyerek reddeder. Ragini Annapurna’ya Parineeta ve Adarsh’ın yemeklerini odaya göndereceğini söyler. Durga, Sanskar, Ram ve Laksh, eşleriyle kahvaltı yaparlar. Surekha, Parineeta ve Adarsh’ın da yemek yemesini umuyordur. Yemeği odaya Ragini bırakarak çıkar. Parineeta, Adarsh’tan yemek yemesini ister. Adarsh yemek istemiyorum der. Parineeta ondan özür diler. Romantik anlar yaşanır. Adarsh ​​onu yemeğin başına oturtarak ​elleriyle Parineeta’ya yemek yedirir. Parineeta teşekkür eder. İkili sorunu çözdükleri için çok mutlu olurlar. Parineeta, Ragini ve Swara’nın babası onunla alay ettiğinde kendini kötü hissettiğini söyler. Adarsh ​​ondan insanların alay etmesini takmamasını, görmezden gelmesini  ister.

Utara biriyle buluşmaya gider ve o sırada Swara ile çarpışır ama birbirlerini görmeden devam ederler. Utara adamla buluşur. Swara onları bir pencereden yüzlerini görmeden izler. Kadının Utara olduğunu sonunda anlar. Adam Utara’yı öpmek için kaskını çıkarır bu sırada Swara izlemeyi bırakır. Sanskar odaya gelir ve pencereden ilginç bir şey görüp görmediğini sorar. Bıçak Sırtı 90. – 91. Bölüm özeti bitti arkadaşlar. Bıçak Sırtı Dizisi diğer bölüm özetlerini okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir