Bıçak Sırtı 88. Bölüm 89. Bölüm Özeti 13 Ocak 14 Ocak 2020

Burak 08 Oca 2020 Analizler  0

Bıçak Sırtı 88. Bölüm – 89. Bölüm Özeti Maheshwari ailesinin Surekha’nın oraya geldiğini görmesiyle başlar. Sujata ve Annapurna Surekha’yı görünce mutlu olurlar. Sujata ona sarılır ve onu unutamadığını söyler. Annapurna onu oradakilerle tanıştırmak için yaklaşmasını ister. Surekha yaklaşarak Parineeta’nın annesi olduğunu söyler. Parineeta çok mutlu olur ve ona sarılır. Ragini ve Swara ona selam verir. Surekha, kızı Parineeta’nın anne olamayacağı için miras hakkını Annapurna’ya vermelerini ister. Bunu duyan herkes şok olur. Annapurna Surekha’ya buna itiraz etmediklerini söyler. Surekha ondan sakinleşmesini ister.

Diğer yandan Annapurna, Parvati ji’nin 15 günlüğüne mayka’ya gittiğini ve vakti gelince geri döndüğünü söyledi. Swara üzülüyormuş gibi yapıyordur. Sanskar ise Parvati ji’nin geri dönmesi gerekiyordu zaten diyerek sevinir. Dadi, Shiv ji’nin Parvati ji ile gittiğini hatırlatır. Laksh bunun gerçek aşk olduğunu söyler. Surekha Annapurna’dan bahusunu şarkıda dans ettirmesini ister. Sujata dans ve şarkı söyleme işi Ragini ve Swara’nın işi çok iyi beceriyorlar diyerek ikiliyi övüyor.  Annapurna, Parineeta’nın da yetenekli olduğunu söylüyor. Ragini, Swara ve Parineeta Dholna şarkısında dans etmeye başlıyorlar. Herkes çok mutlu görünüyordur. Tam o sırada Parineeta palluyu başının üstünde tutmaya çalışırken yere düşer.

Swara ve Ragini onu tutar. Herkes Dadi de dahil olmak üzere Parineeta’ya gülmeye başlar. Adarsh, Parineeta’nın gerçekten iyi dans ettiğini düşmesinin gayet normal olduğunu söyler. Laksh, Sanskar ve Adarsh’dan eşlerine aldıkları hediyeleri vermelerini ve eşleri için küçük bir konuşma yapmalarını ister. Laksh, Ragini’ye hediyesini vererek bir kaç güzel sözler şiirler söyler. Ragini küpelere bakar ve gülümser.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir