Bıçak Sırtı 87. Bölüm Özeti 12 Ocak 2020 Romantik Anlar Yaşanıyor

Burak 04 Oca 2020 Bıçak Sırtı  0

Bıçak Sırtı 87. Bölüm Özeti Laksh’ın Ragini’nin elini tutarken romantikleşmesiyle başlar. Birbirlerine bakarlar. Laksh mutlu olur ve bu dünya için çok şanslı bir insan olduğunu söyler. Ragini de aynı şekilde bu dünyanın en şanslı insanı olduğunu söylüyor. Laksh mutluluktan ağlamaya başlar. Ragini, Laksh’ın gözyaşlarını silip ona sarılacağını söyler. Evliliklerini tamamlıyorlardır.

Sujata hizmetçiyi azarlar. Annapurna, Ghangaur puja festivalini yapamayacağımızı söylüyor. Utara, bu yüzden düzenlemeler bile yaptık festivali yapmamız lazım diyor. Swara ve Ragini aşağıya gelirler. Annapurna onlara Laksh ve Sanskar’ı sorar. Miras işini hallederler. Sanskar Laksh’a sarılır. Laksh her şeyin yolunda olduğunu söyler. Utara, Sanskar’ı Swara’yı koruma mevzusuyla ilgili dalga geçer. Swara utanarak gülümser. Adarsh ​​Sanskar’dan Swara ile savaşmayı bırakmasını ister. Bıçak Sırtı 12 Ocak Özeti devam ediyor..

Ragini ve Swara aşağıya mutlu bir şekilde gelerek Shekhar, Dadi ve Dada ji’ye sarılır. Sanskar ve Laksh oraya gelirler. Swara Sanskar ile üzülüyormuş gibi yaparak onu görmezden geliyor. Laksh, Ragini’ye güzel göründüğünü söyler ve gitmesi gerektiğini söyler. Sanskar Swara ile konuşmaya çalışır, ama onu görmezden gelir. Ragini sevimli kavgalarını görür ve ona kızgın olup olmadığını sorar. Kocanın dikkatini çekmek için bunu yapmamız gerektiğini söyler. Swara Sanskar ile dalga geçtiğini söylüyor. Parineeta, konuklara Sujata ve Ragini’yi tanıtır.

Utara Parineeta’ya Swara ve Ragini ailemizin bir parçası olduğu için şanslı olduklarını söyler. Parineeta üzgün görünüyordur. Utara, benim için de özel olduğunu ve yıllardır en iyi arkadaşımın o olduğunu söyler. O sırada Sumi oraya geliyor. 

Sujata, Sumi’nin burada olduğunu söyler. Sumi’nin marathi kıyafetleriyle geldiğini görüyorlar. Dadi güzelliğini övüyor ve gerçekten onun bengali bahu olup olmadığını soruyor. Ragini gerçekten çok güzel görünüyorsun der ve Shekhar’a sorarç Swara da ona iltifat eder. Sujata, marathi kıyafetlerinde herkesin iyi göründüğünü söyler. Sujata yakında onlara iyi haberler vermelerini istediğini söyledi. Ragini ve Swara Sumi’yi utanarak kucaklar. Annapurna şimdi puja yapalım diyor. Birisi gelir ve özür diler. Herkes birden kadına bakar. Bıçak Sırtı Dizisi 12 Ocak 87. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bıçak Sırtı Dizisi diğer bölüm özetlerini okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Bıçak Sırtı 87. Bölüm Özeti 12 Ocak 2020 Romantik Anlar Yaşanıyor” üzerine 1 yorum

  1. Nihat dedi ki:

    Sanskar başkasıylamı evlenecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir