Bıçak Sırtı 80. Bölüm – 81. Bölüm Özeti Son Bölüm Fragmanı Detaylı

Burak 28 Ara 2019 Analizler  0

Bıçak Sırtı Dizisi Son Bölüm Özeti

Lakşi zaman kaybetmeyip Ragini’ye evlenme teklifi yapar. Bunu duyan Şekar çok sinirlenir. Ragi’nin cevabı almadan gitmeyeceğim derken Lakşi’den dayak yer. Onu sürükleyerek döve döve dışarı çıkarır. Şans eseri Maheswari ailesi kapıdadır. Soluk soluğa dışarı çıkarken onları görürler. Sanskar müdahale eder ve Ragini’yi Lakşi’nin elinden kurtarır.

Bu sırada Lakşi’nin kefaret vermek istediğini ve hatasını düzeltmek istediğini söyler. Anapurna ise onların evlenmesi gerektiğini birbirlerine çok yakıştıklarını söyler. Bu sırada Dadi’nin sesi gelir ve onlar karşısında sessiz kalmaması gerektiğini söyler. Bıçak Sırtı 80. Bölüm Full Özeti devam ediyor.

Swara bunu en iyi Ragini’nin bildiğini söyler. İçeriye Ragini’yle beraber girer. Herkes suspus olmuş Ragini’nin bir şeyler söylemesini bekliyordur. Ragini Swara’nın elini sertçe bırakır ve Lakşi’nin babasını tokatladığını onu hiç sevmediğini söyler. Şekar Ragini’nin tavrını onaylayarak göğsünü kabartmıştır. Sujata ise gördüğünüz gibi hayır demedi dedi. Dadi hemen söze girerek evet de demedi dedi. Ragini suskun kalıp Ragini’yle içeri girmek ister. O sırada Lakşi ağlamaya başlar sensiz yapamam der.

Doktor Ragini’yi kontrol ederek kim bakmışsa güzel bakmış diyerek herşeyin iyiye gittiğini söyler. Ragini hemen eskiyi hatırlar ve Lakşi’nin baktığı aklına gelir. Kısa süreli bir vicdan azabı çeker. Sabaha kadar Ragini’ye bakan kişi Lakşi’dir. Sumi bunu Şekar’a söyler. Ragini araya girerek Lakşi’yi çok seviyorum der. Dadi ve babasının kararına saygı duyduğunu da belirtir. Şekar düşünmeye başlar.

Onların evlenmesiyle beraber iki aile resmen birleşiyor. Bu yüzden evlenmeleri gerektiği düşüncesindeyiz. Tüm aile bir araya gelir. Kadın ayağı kalkarak özür dilerim diyerek bütün dikkatleri üzerine çeker. Kadın Süreka isimli biridir. Kendini tanıtır. Anapurna ve Sujata onu görünce sevinir ve herkese onu tanıtır. Parineta’nın annesi olan Süreka’dır. Parineta annesini görünce sevinerek boynuna atlar.

Swara Parinata ve Ragini dans etmeye başlarlar. Parinata’nın başındaki örtü çıkmak üzeredir. Örtü çıkmasın diye kendini yere atar. Bu duruma salondakiler güler. Parinata’nın annesi ve kendisinin morali bozulur. Sıra erkeklerin eşlerine hediyeler verdiği kısıma gelir. Lakşi ve Sanskar kadınlarının ruhunu okşayan hediyeler verirken Adars romantiklik yapar. Parineta’ya tatlı vererek senin gibi tatlı der. Parinata utandığı kadar mutlu da olur. Parinata beklenmedik bir tepkiyle keşke almasaydın der. Herkes çifte bakarak şok olurlar.

Bıçak Sırtı 81. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir