Bıçak Sırtı 77. Bölüm Özeti Detaylı Fragmanı Kavya Öldü

Burak 24 Ara 2019 Haberler  0

Kavya tarafından ihanete uğrayan Lakşi her şeyin farkına geç de olsa varır. Lakşi’yi ilaç vererek gücünü zayıflatmıştır. Lakşi çaresizce ne yapacağını düşünürken Kavya boynunu iplemiştir. Resmen intihar ediyordur. Lakşi’nin eli ayağına dolanır şaşkınca izler. Kavya kendini sallandırır. Ne kadar polisi aramak istese de cesaret edemez. Kavya ölü numarası yapıyordur. Lakşi Kavya’yı sürükleyerek oradan uzaklaştırır.

Bıçak Sırtı 77. Bölüm Özeti Detaylı 2 Ocak 2020

Lakşi onu arabasına götürür. Tam da bu sırada gözlerini açan Kavya Lakşi’ye doğru bakar. Lakşi korkar tedirgin olur. Son hamlesini orada yapar. Mahes ailesini hapisten çıkarmak isteyen Ragini elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır. Bunun için aklına bir fikir gelir ve Şekar’ın evinin yolunu tutar. Şekar’a dostunun kaza yaptığını ve ona para lazım olduğunu söyler. Lakşi’nin 1 lak parası vardır. Ragini için bu para yetersizdir. Ragini para bulmayı kafaya koymuştur. Gece yarısı Dadi’nin odasındaki kasadan altınlar çalarak Mahes ailesinin mahkum olduğu yere gider.

Çaldığı altınları bozdurup gelen Ragini parayı vererek ailenin serbest bırakılmasını istediğini söyler. Mahes ailesi serbest kalır ve Ragini’ye minnet duyarlar. Swara parayı nerden bulduğunu merak etmiştir ve pat diye sorar. Ragini cevap vermeden ondan gitmesini ister. Lakşi Kavya’yı arabayla bir yere götürür sarp sarmaladığı cesedin kim olduğuna bakmadan yakar. Bu sırada müfettiş’e bir e posta gelir ve Kavya’nın zor durumda olduğunu anlarlar. Kavya’yı yarı yanmış cesediyle bulurlar. Yapan kişiyi de yakaladık derler.

Tania’yı arayan Swara bir iz bulmuştur. Hapiste aynı isimde birinin mahkum olduğu bilgisine ulaşır ve bunun peşinden gider. Tania’nın çocukken çekildiği fotoğraflar elinde olan Swara hapistekini fotoğrafla karşılaştırır ve aynı kişi olduklarını görür. Ancak Tania’nın sağlık durumu iyi değildir ve çok büyümüştür. Hapishane’nin müdüründen detaylı bilgi alan Swara 6 aylık cezası kaldığını öğrenir. Tania’ya verilen kararda 2 günlük izni vardır. Bu iznini Kalküta’ya Kali Baadi’nin yanına  giderek kullanır. Bunu öğrenen Swara Ragini’yi arar ve Tania’yı anlatır. Dadi Ragini’nin altınları çalarak aileyi hapisten kurtardığını biliyordur ve bunu Anapurna’ya söyler. Bıçak Sırtı 2 Ocak 2020  77. Bölüm Özeti buraya kadardı. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz..

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Bıçak Sırtı 77. Bölüm Özeti Detaylı Fragmanı Kavya Öldü” üzerine 1 yorum

  1. Günay dedi ki:

    Çok güzel gidiyor. Ellerinize sağlığ. Bundan sonrakı bölüm özetleri de olsa iyi olur. Böyle devam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir