Bıçak Sırtı 75. – 76. Bölüm Özeti Lakşi Şokta!

Burak 21 Ara 2019 Analizler  0

Swara’nın geçen bölümlerdeki verdiği izlenimlere bakarsak ailesiyle barışmıştı. Swara’nın Durgan’nın evine gitmek için hiç bir engel kalmamıştı kolaylıkla giderken Şekar ve ailesi evlerine geri dönmüşler  taşınmaktan vazgeçmişlerdi. Kavya’nın gizemli hareketleri Swara’da şüphe uyandırmıştı ve bir şeyler yapacağını düşünüyordu.Bu yüzden yanına Sanskar’la beraber gecenin bir yarısında Kavya’yı beklemişlerdi. Kavya akıl dolu bir hareketle gece uyanıp ışığı açıp söndürerek evde olduğunu belli etmek istedi ve sonrasında Lakşiyle buluşup bir yere gittiler. Bıçak Sırtı 75. Bölüm Özeti 31 Aralık 2019 devam ediyor.

Bıçak Sırtı 75. Bölüm Özeti

Swara ve Sansakr boş durmayarak onları takip ettiler. Kavya ve Lakşi acıkmışlardı. Yolun kenarında gördükleri bir sokak esnafından pena puri denilen hintlerin ünlü yemeğinden yediler. Swara ve Sansakr ters bişey göremeyince takip etmeyi bıraktılar ve eve döndüler. Kavyaların lakşi yediğini gören Swara’nın canı pena puri isimli yemeği çeker ve evde yemeği yaparlar elleriyle Sansakr’a yedirir. Swara sofrayı kurarken Sansakr yanaşmaya onu baştan çıkarmaya çalışır (Öpücükler, elini tutmalar). Ancak bazılarının gelmesi başbaşa oldukları ortamı bozar.

Kavya’da geliyor ve oradakilerin dans öğrenciler olduğunu görüp bunlar benim dans öğrencilerim diyor. Kavya’nın dans öğrencilerini görünce duramıyor ve orada dans etmeye başlıyorlar sofradaki herkesi kaldırmayı başarıyor. Anapurya bu durumdan şikayetçi oluyor ve geleneklerinde böyle birşey olmadığını, bu şekilde davranmamaları gerektiğini söylüyor. Lakşi konuya dahil oluyor ve Kavya’yı savunuyor onun modern olduğunu söylüyor. Dansçı gençlerin isteği kaçınca gitmek isterler tam o arada Ragini de gelir. Lakşi onu görünce Kavya’yı öper.

Ertesi gece Kavya yine dışarı çıkar ve peşindeki Swara ve Sansakr’da habersizdir. Anı döngü tekrar başlar ama bu sefer Ragini’de onları izleyenler arasındadır. Ragini telefonunu çıkarıp Karya’yı çekmek ister tam o anda Lakşi’nin geldiğini görür hiç birşey olmamış gibi davranıp Swara ve Sansakr’a bilgiler verir. Ragini çektiği fotoğrafı Swara’ya gönderir ve Swara şaşırır. Şaşkınlığı geçince fotoğrafa dikkatlice bakar. Dondurmacının eline gözü takılır ve Kavya’nın büyük bir oyun içinde olduğunu söyler. Sonraki gün Ragini tapınakta bir adamın fotoğraf çektiğini görür. Fotoğra çeken kişinin ellerine gözü takılır. Ellerindeki yara izlerinin aynısı dondurma satıcısında da olduğu aklına gelir ve aynı kişi olduklarını anlar. Adamı takip etmeye başlar.

Swara çok yorulmuştur dinlenmek için uzanır ve o an Kavya gelir şuan konuşamazsın ama beni duyduğuna eminim der. Vampir’in gerçek olduğunu ve bunu anlatmanın hoş olmadığını söyler. Swara şoka girer. Bu sırada Sansakr birden kapıyı açar ve içeri girer. Swara duyduklarını anlatmak ister ama Sansakr inanmaz ve Swara’yı dinlemez.

Ragini’nin ayağı burkulur. Swara ve Sanskar ona yardım etmek isterler Raginiye yardım ettikleri sırada Kavya ve Lakşi basınla görüşmüşler ve onları gönderiyorlardır. Sanskar Lakşiden yardım isterken Lakşi hala şoktadır ve tepki vermez. Kafayı yemiş gibi sağa sola bakar.  Bıçak Sırtı 75. Bölüm Özeti bu kadardı.
Değerli yorumlarınızı aşağıda bırakmayı unutmayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Bıçak Sırtı 75. – 76. Bölüm Özeti Lakşi Şokta!” üzerine 2 yorum

  1. elif dedi ki:

    Cokseviyorumbudiziyi

  2. Günay dedi ki:

    Çok güzel dizi. Yeni bölüm analizlerini merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir